Ін’єкційна косметологія

Ми знаємо, як запобігти віковим змінам, усунути дефекти, підкреслити достоїнства шкіри обличчя! Ін’єкційний метод омолодження з іншими напрямками естетичної медицини – затребувані процедури в нашій клініці, які дозволяють насолоджуватися повноцінним життям поза часом і проблем!

Безболісні уколи краси по індивідуально розробленою програмою подарують бажаний результат без тривалої реабілітації з позитивним ефектом дії. Все це можливо завдяки тому, що прийом ведуть лікарі з вищою освітою.

Ми застосовуємо тільки дійсно працює сертифіковану продукцію Toskani (Іспанія), IBSA Viscoderm (Італія), Rejuran (Корея), ABG Lab Mesoeye, Meso-Xantin, Meso-Wharton, Allergan Juvederm (США), Belotero (Німеччина), Raddiesse, Dysport ( Франція). У Догляду програмах для чищення особи використовуємо американську люкс космецевтику ZO SKIN HEALTH by ZEIN OBAGI. Без операції за допомогою ін’єкцій ми відкоректуємо рельєф шкіри, усунемо глибокі носогубні, міжбровні складки, змінимо форму губ, позбавимо від радіальних зморшок навколо очей (гусячі лапки) і вирішимо інші проблеми.

 

 

Види косметологічних послуг в клініці

Контурна пластика – процедура корекції контурного рельєфу шкіри спеціальними наповнювачами (філлерамі). З її допомогою за максимально короткий термін шкіра стає пружною, набуває красивий природний колір. Процедура дозволить забезпечити бажаний обсяг губ, виправити асиметрію, гармонізувати нижню частину обличчя, усунути зморшки, шрами і вирішити інші проблеми. Спеціальні наповнювачі крім механічної дії зволожують глибокі шари дерми.

Ботулінотерапія – високоефективна ін’єкційна процедура, спрямована на попередження мімічних зморшок і корекції особи. Вона виконується введенням спеціального препарату – миорелаксанта з ботулотоксином типу А в м’які тканини області мімічних зморшок. Після проведення процедур складки розправляються, м’язи релаксируют і особа набуває омолоджений вид без утворення нових зморшок.

Біомоделірованіе – ін’єкції інноваційними препаратами забезпечують інтенсивне зволоження з вираженим ліфтинг ефектом. Процедура поверне шкірі красу, молодість і наситить необхідною вологою. Ви не будуть докучати в’ялість, фотостаріння і інші ознаки віку на шкірі обличчя.

Догляду процедури – професійний комплекс косметологічних заходів, що забезпечує пролонгований ефект дії на внутрішні і зовнішні шари шкіри. Процедури також необхідні в якості базової основи для проведення ін’єкцій і апаратних методик омолоджування. Професійні косметологи підберуть програму догляду індивідуально для вирішення проблем. Ми використовуємо в процедурах сертифіковану американську космецевтику ZO SKIN HEALTH by ZEIN OBAGI, кошти якої вирішують естетичні проблеми шкіри обличчя, і підходять для всіх станів і типів шкіри.

Пілінг – очищаючі процедури, спрямовані на відлущування ороговілих шарів шкіри. Це відмінна профілактика проти вікових змін. У нашій клініці проводиться безліч видів пілінгу різними методами для вирішення естетичних проблем. Після процедур шкіра стає пружною, підтягнутою і еластичною.

Плазмоліфтінг – підшкірні ін’єкції омолодження з власної плазми пацієнта, насиченою тромбоцитами. Це ефективний спосіб боротьби зі старінням шкіри і для корекції естетичних дефектів. Ін’єкції стимулюють вироблення колагену, усуваючи акне, постакне, глибокі зморшки, сухість, деформацію контуру.

Мезотерапія – косметологічна методика, заснована на введення мезококтейль під шкіру. Склад підбирається індивідуально за типом шкіри і естетичним проблемам у пацієнта. Після курсу процедур зникають ознаки старіння, усуваються дефекти, а шкіра набуває підтягнутість, природний і красивий відтінок.

Біоревіталізація – ін’єкції краси на основі гіалуронової кислоти, розраховані на тривалий ефект омолодження. Діючі активні речовини запускають процеси регенерації, вироблення власного колагену і еласто, що забезпечують вологу і обсяг шкірі.

Стимуляція росту і лікування волосся – комплексний підхід сучасних методик, спрямований на відновлення втомлених і пошкоджених локонів. Ефективні професійні засоби і апарати в клініці забезпечать волоссю зволоження, захист, інтенсивне харчування і розкішний здоровий вигляд.

Біорепарація – ін’єкції суміші гіалуронових активних речовин з пептидами, амінокислотами і вітамінами. Коктейль забезпечує відновлення шкірних тканин, зволожує, омолоджує шкіру, усуває дрібні зморшки, пігментацію. Курс процедур підтягує овал обличчя, підвищує пружність, еластичність і надає свіжість і красу шкіри.

Ін’єкційний ліполіз – ін’єкції суміші речовин, що розщеплюють жирові відкладення. Процедура спрямована на усунення зайвих жирових відкладень в окремих ділянках тіла. Вплив речовин сприяє скороченню клітинного жиру без втрати якості шкіри. Процедури позбавляють від жирових відкладень на шиї і інших ділянках обличчя.

 

Переваги ін’єкційних методик

Ін’єкційна косметологія в нашій клініці в Києві спрямована на рішення вікових та естетичних проблем шкіри обличчя. Кваліфіковані лікарі проводять процедури на сучасному обладнанні з застосуванням професійних косметичних засобів, що працюють максимально ефективно і безпечно. З їх допомогою досягаються неймовірно позитивні результати омолодження:

  • підвищується еластичність, тургор шкіри;
  • помітно розгладжуються і усуваються зморшки;
  • підтягується шкіра;
  • усуваються рубці, розтяжки, шрами;
  • відновлюється структура і поліпшується ріст волосся;
  • вирівнюється колір і структура шкіри.

Бажаєте виглядати презентабельно, доглянуто і красиво в будь-якій обстановці? Телефонуйте до нас, і записуйтеся на прийом.