Професійна гігієна в C.D. Clinic

Назва Classic Profi Profi +
Технологія Пьезо Магнітно-резонанс

Магнітно-резонанс

Чистка ультразвуком без болю
Air flow (апарат)
Air flow (порошок)
Відсутність кровотечі ясен
Фторування зубів
Урок гігієни
Щітка + йоршик CURAPROX
Ціна 730грн
Купить
1250грн
Купить
1450грн
Купить

 

Для тих, хто завжди стежить за своїми зубами і піклуватися про те, щоб вони виглядали бездоганно, пропонуємо провести професійну чистку зубів на новому ультразвуковому скалером преміум-класу з системою повітряного полірування «Cavitron JET Plus». Після процедури очищення на цьому обладнанні коронки зуба освітлюються на півтону.
Система останнього покоління «Cavitron JET Plus» сконструйована і виготовлена ​​в США. При видаленні зубного каменю цей прилад забезпечує 30 000 коливань в секунду наконечника, що разом з ефектом кавітації потоку охолоджуючої рідини виробляє взаємно посилюючий дію, дозволяючи видаляти найщільніші відкладення зубного каменю, при цьому не порушуючи комфортність пацієнта. У процесі полірування через наконечник направляється суміш стисненого повітря, спеціального порошку і води, яка полірує емаль зуба безконтактним способом. Таким способом очищення виключаються пошкодження зубної емалі, а також відсутній фізичний тиск або нагрів, які можуть викликати неприємні відчуття у пацієнтів з чутливими зубами.
Спеціальні наконечники, якими оснащений скалер «Cavitron JET Plus», забезпечують якісне і безболісне лікування пацієнтів з пародонтитом. В процесі очищення відбувається ефективна обробка і промивання поверхні зуба і патологічної кишені, що дозволяє в подальшому забезпечувати тривалі профілактичні протизапальні процеси.
В області протезування за допомогою скалера очищають мости-протези і коронки перед цементуванням, обробляють тканини для установки фасеток з кераміки або пломб. А також цей скалер незамінний в імплантології, коли потрібно особливо ретельна очистка елементів кріплення, головки і шийки протеза.
Висококваліфіковані лікарі-стоматологи зроблять за допомогою скалера «Cavitron JET Plus» Ваші зуби красивими і здоровими – і Ви завжди будете виблискувати своєю білосніжною посмішкою, викликаючи заздрісні погляди оточуючих.
Скалер «Cavitron JET Plus» – це суцільне задоволення при лікуванні зубів як для лікарів, так і для пацієнтів!