Имплант
Наращивание десны
здорова мама
для курців
Cavitron укр
Восстановление естественной красоты
Швейцарское качество

Послуги

Спеціальні пропозиції

Записаться к стоматологу

Записатися на безкоштовну консультацію

Персонал нашої клініки складають дипломовані фахівці, постійно підвищують свою кваліфікацію і майстерність, навчаючись на спеціалізованих курсах.

Так само в клініці працюють фахівці, які говорять англійською мовою, що дозволяє приймати іноземних громадян.

ВІДГУКИ

Обратилась в клинику первый раз. Нужно было полечить зуб "угробленный " доктором в другой клинике. Спасибо Юрию Петровичу за то , что не отказал  и взялся спасти мой зубчик. Теперь на лечение только  к Вам.

Екатерина

ГАЛЕРЕЯ

Ми цінуємо здоров’я вашої спини і шиї і тому ми вибрали одні з найбільш зручних стоматологічних установок, які запобігають “затікання” м’язів і сприяють максимальної зручності під час прийому. Для більш комфортно лікування є можливість переглядів фільмів і прослуховування музики.

Стоматологія Київ на Шулявці

це сучасна стоматологія з високопрофесійним підходом до лікування, де вам запропонують весь спектр стоматологічних послуг.

Сучасні технології та матеріали нашої клініки, а також європейське обладнання, здатні зробити будь-яке лікування комфортним і безпечним. Затишній обстановці клініки ми приділили особливу увагу, що дозволяє відчувати себе спокійно і впевнено.

C.D. Clinic гарантує стовідсотковий захист від зараження в нашій клініці, так як ведеться суворий контроль над виконанням кожного етапу очищення інструментів, а так само застосовуються сучасні дезінфікуючі засоби та обладнання пройшли державну сертифікацію.

Повітря в кабінетах обробляється спеціальними бактерицидними лампами закритого типу, які можуть працювати навіть в присутності людей. Оскільки одним з напрямків нашої клініки є дитяча стоматологія ми ставимося до ваших дітей з турботою, як про власних, розуміючи що діти це наше майбутнє. Саме тому ми приділяємо особливу увагу профілактиці карієсу і його ускладнень, особливо в молочних зубах.

Також у нас ви можете підібрати і замовити гігієнічні засоби по догляду за порожниною рота від передових швейцарських компаній.