Установка брекет-систем (металеві, керамічні, сапфірові)

Ідеальна посмішка з рівними білосніжними зубами виступає візитною карткою для тих, хто ретельно стежить за своєю зовнішністю й здоров’ям. Але, на жаль, у багатьох людей спостерігаються нерівні зуби, або неправильний прикус. Щоб виправити ситуацію, фахівці нашої клініки пропонують скористатися ефективним вирішенням проблеми, як установка брекет-систем. До їх основних переваг відноситься можливість застосування у будь-якому віці. Причому ціни в клініці на сьогоднішній день, включаючи послуги фахівців, одні з найбільш привабливих для людей з різним бюджетом доходів. Ознайомитися з вартістю Ви можете в каталозі на сайті клініки.


Конструкція брекетів представляє дуги й мініатюрні замки, що фіксуються до поверхні зубів спеціальним клеєм. Вони закріплюються як з внутрішньої, так й з зовнішнього боку зубів. Правильно вибрати брекет-систему допоможе лікар-ортодонт нашої клініки, а також Ви можете самостійно визначитися з вибором брекетів на сторінках каталогу продукції на сайті. Ми індивідуально підходимо до вирішення проблеми кожного клієнта, що забезпечує високу якість роботи в поєднанні з доступною вартістю. Про якість послуг, що надаються на установку брекет-систем свідчать позитивні відгуки наших вдячних клієнтів.
Різноманітність вибору, якість й вартість брекет-системи


Щоб визначитися з вибором брекет-систем, необхідно ознайомитися з їхніми характеристиками, включаючи якість матеріалу пазів, тип фіксуючих елементів й способи кріплення. Незважаючи на те, що вони працюють за одним принципом, проте, представлені різновиди мають ряд переваг й недоліків. На увагу заслуговують показники естетики, комфорту й термінів лікування. Важливо розуміти, що лікування проводиться з урахуванням певної патології.


Ми пропонуємо своїм клієнтам кілька видів брекет-систем, які можна підібрати за бажанням й за виразку проблем:

  • Металеві. Виготовлення металевих системи здійснюється із застосуванням міцних матеріалів: срібло, золото й нержавіюча сталь. Вироби характеризуються міцністю, надійністю й привабливою ціною. До недоліків цього виду систем відноситься можливе роздратування ясен й непривабливий зовнішній вигляд. Вони не підходять пацієнтам, у яких метал викликає алергічні реакції.
  • Керамічні. Їх переваги в тому, що матеріал підбирається під відтінок зубів, тим самим вирішуючи естетичний питання. Брекети повністю зливаються із зубною емаллю, але на відміну від металевих вартість їх дорожче.
  • Саморегулюючі. Такі системи можуть використовуватися в разі великого переміщення зубів, або сильної скупченості. За технічними характеристиками конструкція має незначну силу, діючи на дуги в пазі брекета. Завдяки цій властивості забезпечується максимальний комфорт при носінні. До основної гідності відноситься лікування й стабілізація за короткий проміжок часу.
  • Сапфірові брекети – різновид керамічних, які порівнюють часто з шедеврами мистецтва. Вони виготовляються із спеціально вирощуваного штучного сапфіра. На зубних рядах їх практично не видно, але вони надійні при експлуатації.


Визначитися з вибором найбільш зручних конструкцій допоможуть наші фахівці. Необхідно розуміти, що вибір брекет-системи залежить від умов життя та діяльності. Наприклад, конструкція повинна бути комфортна, зручна й не викликати проблем з промовою, коли робота пов’язана з постійним спілкуванням. Для відвідування клініки, попередньо Ви можете записатися на консультацію за телефонами або онлайн, вказавши зручний час.