Стоматология C.D. Clinic

м. Київ
вул. Гарматна 38 А
Щоденно
з 9:00 до 19:00

ВИПРАВЛЕННЯ ПРИКУСУ БРЕКЕТАМИ

Ортодонти C.D.Clinic – спеціалісти в лікуванні пацієнтів будь-якого віку.

Працюємо усіма видами брекет- систем, ортодонтичних апаратів до ідеального результату. Виправляємо прикус дорослим без брекетів (за допомогою прозорих кап).

Брекет-система – це стоматологічний пристрій, який використовується для вирівнювання зубів і поліпшення прикусу. Механізм дії заснований на принципах ортодонтії.Кожен брекет схожий на крихітний замок, який контролює рух зуба в трьох вимірах. Вони кріпляться до емалі за допомогою спеціального клею, а в паз брекета закріплюється дуга, яка з’єднує всі зуби в єдиний ланцюг. Вона відповідає за переміщення зубів і виготовляється зі спеціальних медичних сплавів, що володіють «пам’яттю форми».

 

Це означає, що коли дуга фіксується на нерівному зубному ряді та на ній утворюються вигини, вона прагне повернутися до своєї первісної форми, повільно і поступово тягнучи за собою брекети.

 

Згодом дугу змінюють на більш товсту або більш жорстку, що збільшує силу, прикладену до зубів, і забезпечує подальший рух.

 

ВИДИ БРЕКЕТ- СИСТЕМ

Існують різні типи ортодонтичних конструкції для кожного зуба, залежно від того, куди потрібно його перемістити. Брекети можуть кріпитися зовні або зсередини зуба, роблячи їх видимими або невидимими. Лінгвальні брекети прикріплюються до внутрішньої сторони зубної дуги та абсолютно непомітні, що робить їх популярним вибором для тих, хто хоче непомітно вирівняти свою посмішку.

 

Також існують різні типи брекет-систем за способом фіксації ортодонтичної дуги. Лігатурні прикріплюють дугу до кожного брекета спеціальною резинкою або дротом. Вони бувають різних кольорів, що робить їх цікавим способом персоналізувати вашу посмішку. Безлігатурні, або самолігуючі, брекети мають спеціальний ковпачок або кліпсу для фіксації дуги. Вони часто зручніші та потребують менше налаштувань.

 

Нарешті, брекети можуть бути виготовлені з різних матеріалів, таких як метал, кераміка або сапфір. Металеві є найпоширенішими та виготовляються з нержавіючої сталі. Керамічні та сапфірові менш помітні, ніж металеві, що робить їх популярним вибором для тих, хто хоче мати більш стриманий вигляд.

 

ЯК ВІДБУВАТИМЕТЬСЯ ПРОЦЕДУРА ПІДГОТОВКИ ДО ФІКСАЦІЇ БРЕКЕТІВ?

 • Первинний огляд ортодонта, оцінка прикусу і стану скронево-нижньощелепного суглоба. Буде обов’язковий фотопротокол, і діагностика КЛКТ (3D-знімок).
 • Підготовка зубів: лікування (всі зуби повинні бути вилікувані) та профгігієна (усунення зубного нальоту та каменю). Брекети встановлюються на тривалий період, тому важливо, щоб зуби були без захворювань.
 • Підбір відповідної брекет-системи. Ми працюємо з усіма брекет-системами.
  Разом з лікарем оберете той варіант, який найкраще вам підійде і буде найефективнішим.
 • Власне фіксація .Кожен брекет має бути поклеєний у певній позиції з урахуванням висоти та ширини зуба. Для цього використовується матеріал світлового чи подвійного затвердіння. Після закінчення ортодонтичного лікування брекети знімаються із зубів за допомогою спеціального інструменту, залишки композитного матеріалу видаляються полірувальними дисками.
 

 

ЯКА СИСТЕМА ПІДІЙДЕ САМЕ ВАМ!?

Керамічна брекет – система

 • Вони непомітні та зручні. Не змінюють колір під час лікування (за умови регулярної профгігієни, яка дозволить ретельно прибрати зубний наліт із поверхні)
 • Прийнятна вартість при високій естетиці: керамічні брекети дешевші за сапфірові.

 

Металева брекет – система

Металеві брекети – найпопулярніший спосіб виправлення прикусу у світі.

 

Плюси:

 • Сучасні брекети виготовлені з гіпоалергенного сплаву – можна носити алергікам.
 • Працюють ефективніше за конструкції з інших матеріалів.
 • Дешевше від інших видів брекетів
 

Мінус – вони помітні на зубах.

Сапфірові брекети

Переваги:
Сапфірові брекети – оптимальне рішення для естетично вимогливих пацієнтів, яким потрібно виправити прикус. Повністю прозорі, а значить – практично непомітні на емалі будь-якого відтінку.

 • Надзвичайно міцні. Сапфірові брекети виготовляють зі спеціально вирощених синтетичних сапфірів.
 • Комфортні в використанні.
 

Сапфіри абсолютно нешкідливі для людського організму. Вони гіпоалергенні, не вступають у хімічні реакції з барвниками , не забарвлюються.

 

Самолігуючі брекет-системи

У чому особливість цих брекетів?
Правильне положення зубів, форму зубного ряду диктує дуга, яка фіксується у поздовжньому пазі кожного з брекетів. Самолігуюча система дозволяє дротяній дузі легко ковзати всередині паза брекету. Таким чином, знижується сила тертя між дугою та брекетом. Це, своєю чергою, знижує силу, що впливає зуб під час переміщення і значно зменшує дискомфорт під час лікування.

 

Переваги самолігуючої брекет-системи:

 • Скорочення часу візиту: змінити дугу лікар може набагато швидше, оскільки немає потреби знімати та надягати металеві лігатури на кожен зуб. Виключено використання еластичних лігатур, що провокують накопичення м’якого нальоту навколо брекетів.
 • Скорочення кількості візитів до ортодонта (у середньому відвідувати лікаря потрібно у 2 рази рідше, ніж при лікуванні на лігатурній системі): дуги продовжують плавно ковзати всередині паза кожного брекету та забезпечують продовження переміщення зубів.
 • Більший комфорт для пацієнта завдяки впливу слабких сил.
 • Зменшення загального часу лікування на брекетах на 3 місяці.
 

Брекети. Вартість

Діагностика і планування лікування(відбитки, моделі, фотографії)800грн
Фіксація металевої брекет-системи10000грн 1щелепа
Фіксація керамічної брекет-системи13000грн – 1щелепа
Фіксація сапфірової брекет-системи15000грн – 1щелепа
Фіксація самолігуючої брекет-системи17000грн – 1щелепа

Наша клініка допоможе Вам забути про проблему з зубами, і Ви завжди будете випромінювати променисту посмішку!