Стоматология C.D. Clinic

м. Київ
вул. Гарматна 38 А
Щоденно
з 9:00 до 19:00

ДИЗАЙН ПОСМІШКИ ДО ПОЧАТКУ ЛІКУВАННЯ (DSD ТЕХНОЛОГІЯ)

Тест-драйв посмішки майбутнього: новітнє в стоматологічній практиці

По суті, це можливість спробувати нову посмішку і побачити, як ви будете виглядати з зубами. Цей процес виконується за допомогою сучасних цифрових технологій, і призначений для створення не просто красивої роботи. Мета – створити усмішку, яка гармонійно виглядає на вашому обличчі.

 

Все починається з фотопротоколу, який робить лікар на прийомі. Він сфотографує ваше обличчя та зуби з різних ракурсів, які завантажать на комп’ютер. Далі, спеціальна програма проаналізує інформацію, враховуючи індивідуальні особливості та прийняті естетичні норми. Потім, створить ідеальне еталонне зображення, яке ідеально підійде вам.

 

В подальшому робота надсилається в цифрову лабораторію, де фахівець  домоделює зуби до ідеалу. Після цього 3D-принтер надрукує прототип вашої нової посмішки зі спеціального матеріалу.  Цю модель ви спробуєте під час тест-драйву.

 

Що пацієнт отримує від процедури?!

По-перше, ви будете точно знати, що отримуєте. Цифрова лабораторія створить саме ту посмішку, яку ви планували з лікарем, без будь-яких спотворень.

 

Ще одна перевага — швидкість.  Завдяки скануванню і 3Д друку, ви можете провести тест-драйв під час наступного візиту.

 

Вартість

3д дизайн посмішки (DSD)1950грн
Виготовлення та друк моделі зубів2300грн

Підсумовуючи, моделювання усмішки майбутнього – це захоплююча нова розробка в стоматологічній техніці. Завдяки цьому процесу ви можете побачити, як ви будете виглядати з новими зубами, перш ніж виконувати будь-яку роботу. Ця технологія усуває недоліки дизайну , гарантуючи, що ви будете задоволені новою посмішкою.