Стоматология C.D. Clinic

м. Київ
вул. Гарматна 38 А
Щоденно
з 9:00 до 19:00

Композитна реставрація зубів

Кожному з нас хочеться мати променисту посмішку … Адже красиві зуби – це не тільки показник Вашого здоров’я, а й ознака того, що Ви любите себе і доглядаєте за собою, стежте за станом свого організму, вчасно підтримуючи його в тонусі …

А підтримувати здоров’я Ваших зубів допоможе їх реставрація! Що це таке? Давайте розбиратися …

Умови, при яких зуби підлягають реставрації.

1. Карієс вразив тканини (емаль, дентин) Ваших зубів. Він нагадує металеву іржу, яка руйнує предмети. Ще його можна порівняти з краплями дощу, які стікають по гіпсовій статуї в міському парку, завдаючи їй шкоди. Адже карієс – цей «тихий руйнівник» – повільно і глибоко проникає в тканини зуба, поки його не знищить.
2. Простий пломбою не обійтися. При руйнуванні частини коронки Ваш зуб підлягає реставрації. За допомогою спеціальних матеріалів відтворюється шматочок зуба з відповідними початковими формою і кольором.
3. Форма зуба не подобається. В першу чергу, це естетична проблема – і вона легко вирішується.
Нарощування зуба (або зубів), на яке Ви зважилися, зваживши всі «за» і «проти», відбувається в таких випадках:

– корекція форми і розмірів;
– усунення надмірно великої, на Ваш погляд, відстані між зубами;
– відтворення ріжучого краю;
– коригування відколів і форми зубів;
– відновлення бажаного відтінку.

Реставрація зубів може бути пряма і непряма.

Як це?

Пряму процедуру виконують безпосередньо в ротовій порожнині. Матеріалами виступають фотокомпозити і геліокомпозиту – світловідбиваючі матеріали. У деяких випадках використовують нанокомпозитні матеріали. Такі матеріали повністю відтворюють натуральні властивості тканин.

Непряма процедура виконується в кілька етапів. Ці стадії включають в себе:

– підготовку та зняття зліпка;
– виготовлення вінірів – порцелянових або композитних пластинок, які дозволяють замінити зовнішній шар зубів, накладок, вкладок, безметаллових керамічних коронок з використанням відновлювальних матеріалів;
– фіксація матеріалу для реставрації безпосередньо в ротовій порожнині.

І головне – не бійтеся приходити і приводити Ваші зубки в порядок. Адже від їх здоров’я залежить і нормальне функціонування всього Вашого організму.

А для попередження захворювань Ваших зубів скористайтеся нашими простими порадами. Отже:

1. Чистимо зуби фторосодержащее пастою. Багаторічні наукові дослідження показали, що фтор зміцнює зубну емаль. Розрекламовані відбілюючі зубні пасти, мало того, що можуть не дати бажаного отбеливающего результату, але і сприяють зменшенню шару зубної емалі.
2. Намагайтеся не використовувати ополосківателі порожнини рота, що містять спирт. Такі, на перший погляд, зручні та ефективні засоби негативно впливають на стан зубної емалі. І тут Вам прийдуть на допомогу ополіскувачі, що містять всі той же фтор.
3. Дуже акуратно очищаємо язик. На жаль, цього важливого людського органу ми приділяємо мало уваги. А дарма: адже саме на ньому «живе і процвітає» незліченна маса різних бактерій, які можуть призвести не тільки до руйнування зубів, але і сприяють появі часом огидного амбре з рота.

 

Наша клініка допоможе Вам забути про проблему з зубами, і Ви завжди будете випромінювати променисту посмішку !!!