Терапевтична стоматологія

Терапевтична стоматологія в C. D.CLINIC ЦЕ:

  • Використання передових стандартів лікування
  • 3Д пломбування каналів зуба
  • Пломбувальні матеріали останнього покоління з гарантією на пломби 5 років
  • Професійна гігієна зубів з системою No pain
  • Лікування початкового карієсу без свердління методом ICON

При слові «терапевт» у кожного з нас, напевно, завжди виникає асоціація зі звичайним дільничним лікарем поліклініки, до якого не дуже хочеться йти на прийом навіть в разі серйозних захворювань. Але, виявляється, що термін «терапевт» має безпосереднє відношення до стоматології. Давайте розбиратися …

Виявляється, терапевтична стоматологія – це розділ медицини, який, в першу чергу, займається діагностикою та лікуванням хвороб зубів, білязубних тканин і слизової оболонки нашої порожнини рота. Це те, чим, в принципі, займається наш дільничний терапевт на первинному етапі при виявленні наших болячок.

Згадайте, як Вам не хотілося в дитинстві йти на прийом до зубного лікаря … І якщо Ваша мама чи вихователь дитячого садка навіть при профілактичному огляді виявляли наполегливість і купу хитрувань, щоб завести Вас в стоматологічний кабінет, то тепер, подумки подякувавши їм, прийшла Ваша черга піклуватися про красу і здоров’я Ваших зубів.

Але ж гарні, що не створюють неприємностей у вигляді болів або неестетичного вигляду, зуби, завжди були ознакою здоров’я спочатку – дитини, а потім – і невід’ємним атрибутом успішності сучасного дорослої людини.

Ви готові?

Отже, терапевтична стоматологія займається такими проблемами:

– першочергове – профілактика, діагностика та лікування карієсу;
– ендодонтичне лікування;
– лікування некаріозних уражень зубів;
– пародонтологія;
– лікування захворювань слизової оболонки рота;
– реставрація зубів і багато іншого.

Якщо у Вас дуже болить зуб (а, як правило, такий біль не дасть Вам спокійно нічим займатися!), Біжіть до стоматолога-терапевта. Як правило, причиною цієї болі , а, відповідно, його повільного руйнування є карієс. Карієс – це руйнування зуба, яке починається з розчинення мінеральних речовин, утворенням «дірочки», а потім і запалення нерва зуба, що знаходиться під зруйнованою твердою тканиною.

Ще одним з основних «клієнтів» терапевтичної стоматології є ясна, які запалюються через неправильну і несвоєчасну гігієну зубів.

Так як всі процеси в організмі дуже тісно взаємопов’язані, то дотримуючись необхідної профілактики і доглядаючи за станом одночасно і зубів, і ясен, можна вплинути на їх більш взаємоприємний стан.

Також одним із перспективних реальних напрямків терапевтичної стоматології є реставрація зубів. Ця сучасна методика здатна повернути красу і здоров’я Ваших пошкодженим зубам, які, до речі, Ви своєчасно «Не відремонтували».

Можна відреставрувати один або кілька зубів через проблеми з карієсом, в разі запальних захворювань ясен або в результаті непередбаченої травми. В кожному окремому випадку наші лікарі застосовують індивідуальний підхід і найсучасніші методики.

Головне завдання терапевтичної стоматології – це профілактика стоматологічних захворювань зубів і, відповідно, їх лікування.

 

Наша клініка допоможе Вам забути про проблему з зубами, і Ви завжди будете мати променисту посмішку !!!