Стоматология C.D. Clinic

м. Київ
вул. Гарматна 38 А
Щоденно
з 9:00 до 19:00

Терапевтична стоматологія

   Наші лікарі лікують зуби по золотому стандарту – з коффердамом і під максимальним збільшенням. Це дозволяє зробити зону лікування максимально сухою і стерильною, а також побачити найменші деталі.

Терапевтична стоматологія в  C.D.CLINIC:

•   Безпечна і комфортна гігієна зубів на преміум апараті з системою No pain (без болю), а також індивідуальний підбір порошку для гігієни в залежності від типу емалі.

•   Лікування зубів без свердління. ICON технологія. Вам навіть не потрібна анестезія.

•   Гарантія на пломбування зубів 5 років. Адже ми впевнені в якості наших робіт і несемо відповідальність за їх довговічність.

   3D пломбування каналів зуба. Ідеальне заповнення системи каналів теплим матеріалом.

   Терапевтична стоматологія – це розділ медицини, який, в першу чергу, займається діагностикою та лікуванням хвороб зубів, біля зубних тканин і слизової оболонки нашої порожнини рота. Це те, чим, в принципі, займається наш дільничний терапевт на первинному етапі при виявленні наших болячок.

   Згадайте, як Вам не хотілося в дитинстві йти на прийом до зубного лікаря … І якщо Ваша мама чи вихователь дитячого садка навіть при профілактичному огляді виявляли наполегливість і купу хитрувань, щоб завести Вас в стоматологічний кабінет, то тепер, подумки подякувавши їм, прийшла Ваша черга піклуватися про красу і здоров’я Ваших зубів.

   Отже, терапевтична стоматологія займається такими проблемами:

   – першочергове – профілактика, діагностика та лікування карієсу;
   – ендодонтичне лікування;
   – лікування некаріозних уражень зубів;
   – пародонтологія;
   – лікування захворювань слизової оболонки рота;
   – реставрація зубів і багато іншого.

Why do we use it?

   Якщо у Вас дуже болить зуб (а як правило, такий біль не дасть Вам спокійно нічим займатися!), біжіть до стоматолога-терапевта. Як правило, причиною цієї болі, а відповідно його повільного руйнування, є карієс. Карієс – це руйнування зуба, яке починається з розчинення мінеральних речовин, утворенням «дірочки», а потім запалення нерва зуба, що знаходиться під зруйнованою твердою тканиною.

   Ще одним з основних «клієнтів» терапевтичної стоматології є ясна, які запалюються через неправильну і несвоєчасну гігієну зубів.

   Оскільки всі процеси в організмі дуже тісно пов’язані, дотримуючись необхідної профілактики і доглядаючи за станом одночасно і зубів, і ясен, можна вплинути на їх більш здоровий стан.

   Також одним із перспективних реальних напрямків терапевтичної стоматології є реставрація зубів. Ця сучасна методика здатна повернути красу і здоров’я Ваших пошкодженим зубам, які, до речі, Ви своєчасно «не відремонтували».

   Можна відреставрувати один або кілька зубів через проблеми з карієсом, в разі запальних захворювань ясен або в результаті непередбаченої травми. В кожному окремому випадку наші лікарі застосовують індивідуальний підхід і найсучасніші методики.

   Головне завдання терапевтичної стоматології – це профілактика стоматологічних захворювань зубів і, відповідно, їх лікування.

 

   Наша клініка допоможе Вам забути про проблему з зубами, і Ви завжди будете мати променисту посмішку !

Наші терапевтичні послуги:

•   Комфортна професійна гігієна зубів на преміум апараті

•   Гігієна для тих, хто носить брекети

•   Фторування і зміцнення зубів

•   Лікування карієсу по золотому стандарту

•   Лікування зубів під мікроскопом

•   Лікування зубів без свердління

•   Лікування каналів зуба (пульпіт, періодонтит)

•   Безпечне відбілювання зубів Magic smile і opalescence

•   Стоматологія для вагітних