Стоматология C.D. Clinic

м. Київ
вул. Гарматна 38 А
Щоденно
з 9:00 до 19:00

Терапевтична стоматологія

Наші лікарі лікують зуби по золотому стандарту – з кофердамом і під максимальним збільшенням. Це дозволяє зробити зону лікування максимально сухою і стерильною, а також побачити найменші деталі.

Терапевтична стоматологія в  C.D.CLINIC:

  • Безпечна і комфортна гігієна зубів на преміум апараті з системою No pain (без болю), а також індивідуальний підбір порошку для гігієни в залежності від типу емалі.
  • Лікування зубів без свердління. ICON технологія. Вам навіть не потрібна анестезія.
  • Гарантія на пломбування зубів 5 років. Адже ми впевнені в якості наших робіт і несемо відповідальність за їх довговічність.
  • 3D пломбування каналів зуба. Ідеальне заповнення системи каналів теплим матеріалом.
 

Терапевтична стоматологія – це розділ медицини, який, в першу чергу, займається діагностикою та лікуванням хвороб зубів, біля зубних тканин і слизової оболонки нашої порожнини рота. Це те, чим, в принципі, займається наш дільничний терапевт на первинному етапі при виявленні наших болячок.

 

Згадайте, як Вам не хотілося в дитинстві йти на прийом до зубного лікаря … І якщо Ваша мама чи вихователь дитячого садка навіть при профілактичному огляді виявляли наполегливість і купу хитрувань, щоб завести Вас в стоматологічний кабінет, то тепер, подумки подякувавши їм, прийшла Ваша черга піклуватися про красу і здоров’я Ваших зубів.

 

Отже, терапевтична стоматологія займається такими проблемами:

  • першочергове – профілактика, діагностика та лікування карієсу;
  • ендодонтичне лікування;
  • лікування некаріозних уражень зубів;
  • пародонтологія;
  • лікування захворювань слизової оболонки рота;
  • реставрація зубів і багато іншого.
 

Why do we use it?

 

Якщо у Вас дуже болить зуб (а як правило, такий біль не дасть Вам спокійно нічим займатися!), біжіть до стоматолога-терапевта. Як правило, причиною цієї болі, а відповідно його повільного руйнування, є карієс. Карієс – це руйнування зуба, яке починається з розчинення мінеральних речовин, утворенням «дірочки», а потім запалення нерва зуба, що знаходиться під зруйнованою твердою тканиною.

 

Ще одним з основних «клієнтів» терапевтичної стоматології є ясна, які запалюються через неправильну і несвоєчасну гігієну зубів.

Оскільки всі процеси в організмі дуже тісно пов’язані, дотримуючись необхідної профілактики і доглядаючи за станом одночасно і зубів, і ясен, можна вплинути на їх більш здоровий стан.

 

Також одним із перспективних реальних напрямків терапевтичної стоматології є реставрація зубів. Ця сучасна методика здатна повернути красу і здоров’я Ваших пошкодженим зубам, які, до речі, Ви своєчасно «не відремонтували».

 

Можна відреставрувати один або кілька зубів через проблеми з карієсом, в разі запальних захворювань ясен або в результаті непередбаченої травми. В кожному окремому випадку наші лікарі застосовують індивідуальний підхід і найсучасніші методики.

Головне завдання терапевтичної стоматології – це профілактика стоматологічних захворювань зубів і, відповідно, їх лікування.

Наша клініка допоможе Вам забути про проблему з зубами, і Ви завжди будете мати променисту посмішку!