Стоматология C.D. Clinic

м. Київ
вул. Гарматна 38 А
Щоденно
з 9:00 до 19:00

ГІГІЄНА ДЛЯ ТИХ, ХТО НОСИТЬ БРЕКЕТИ

Ставимося до профгігієни так само серйозно, як і до лікування зубів! Лише сертифіковане обладнання, якісні матеріали та індивідуальний підхід.
Проведемо гігієну максимально акуратно та безпечно, враховуючи стан зубної тканини і ясен. Обов’язково підберемо засоби домашнього використання, які ідеально підійдуть саме вам.

Професійна гігієна в C.D.Clinic:

  • Сучасне устаткування від найкращих виробників NSK (Японія) і Densply (США). Апарат має режим No pain (без болю), що дозволяю комфортно працювати навіть в найчутливіших ділянках зуба.
  • Завжди персоналізований підбір методик та матеріалів. Підбираємо порошок з урахуванням ваших особливостей (підвищена чутливість, запальні захворювання тканин пародонту, тип брекет – системи)
  • Для зняття зубних відкладень використовуємо спеціальний делікатний препарат, який не змінює структуру емалі.
  • Для наших ортодонтичних відвідувачів, процедура гігієни проводиться по зниженій, фіксованій вартості.
  • Маємо велику кількість засобів для порожнини рота. Тільки дієві і якісні продукти швейцарського та італійського походження, які ми, справді, можемо порекомендувати пацієнтам. Навчимо ефективно користуватися електричними, мануальними щітками, йоржиками та зубною ниткою.
 

Професійний догляд за брекетами, чому це так важливо?

Професійне чищення брекетів є провідним аспектом підтримки гігієни рота під час ортодонтичного лікування. На жаль, багато куточків і щілин у роті, які важко ретельно очистити стандартними гігієнічними аксесуарами. З часом частинки їжі та бактерії можуть накопичуватися в цих місцях, що призводить до утворення зубних нашарувань та руйнування зубів.Що пацієнт отримує під час процедури очищення?

Перший етап передбачає виявлення будь-яких плям або пігментації за допомогою спеціальних реагентів.


Другий крок – видалення нальоту за допомогою дентальної машини, яка розпилює суміш води та порошку під тиском (Air-flow). Цей процес повертає емалі її природну гладкість і блиск. Накопичення зубного каменю видаляються спеціальними ультразвуковими скейлерами, які вібрують, видаляючи їх з усіх площин брекетів.


Ортодонт також перевірить, ослабленість замків, дротів, і зробить необхідні налаштування. Далі пацієнти навчаються, як правильно чистити брекети, особливо важкодоступні місця. Цей крок має вирішальне значення для запобігання подальшому накопиченню брудних нашарувань та підтримки належної гігієни.


Рекомендується проводити ортодонтичну чистку кожні три місяці, враховуючи індивідуальні нюанси та складність лікування. Регулярність процедури може запобігти карієсу, захворюванням ясен та іншим проблемам з дентальним здоров’ям.

 

Професійна гігієна, вартість:

Ортодонтична професійна гігієна зубів 1000грн
Комплексна гігієна зубів зі зняттям каменю, м’якого нальоту( Air flow), полірування і щіткою у подарунок 2000грн
Фторування зубів, відновлення емалі (2щелепи) 700грн

Наша клініка допоможе Вам забути про проблему з зубами і ви завжди будете мати променисту посмішку