Стоматология C.D. Clinic

м. Київ
вул. Гарматна 38 А
Щоденно
з 9:00 до 19:00

ОРТОПЕДИЧНА СТОМАТОЛОГІЯ

Наші лікарі вміють створювати ідеальні, а головне, натуральні посмішки. Якісні матеріали дозволяють відтворити натуральний колір і прозорість зуба, а робота з оптикою забезпечує  мінімальне препарування. Максимальна точність! 

Ортопедичне лікування в C.D.Clinic:

  • Відсутність зліпків. Працюємо по цифровому протоколу і скануємо зубний ряд всього за декілька хвилин.Більше не треба сидіти з ложкою в роті. Все швидко, зручно і точно.
  • Робота з максимальним збільшенням. Процедура виконується ювелірно, з турботою про ваші ясна і зуби.
  • Ми проводимо дизайн посмішки до лікування. Пацієнт має змогу побачити, приміряти бажану модель  ще на старті роботи з лікарем.
  • Працюємо найкращими матеріалами. Виготовляємо коронки з кераміки Emax і циркону. Найбільш естетичний матеріал на сьогоднішній день.
 

На жаль, з роками зубна тканина схильна руйнуватися в силу, в першу чергу, різних біологічних процесів. Як і весь людський організм, зуби старіють і втрачають своє здоров’я через вікові зміни. У кого-то цей процес відбувається раніше, ніж у інших, а деякі здатні демонструвати натуральну посмішку, будучи на пенсії.

 

Зуби можуть серйозно змінювати свою структуру і заподіювати масу незручностей в результаті довгого, млявого і  хронічного захворювання у людини або в результаті механічного пошкодження.

 

І тоді Вам доведеться звернутися до послуг стоматолога-ортопеда.

 

Ортопедична стоматологія займається відновленням цілісності раніше втраченого зубного ряду або його частини, а також відновленням окремого зуба чи групи зубів.

 

Ортопед-стоматолог нашої клініки, перш, ніж прийняти остаточне рішення «що робити з зубами?» У Вашому конкретному випадку, поцікавиться загальним станом Вашого здоров’я, щоб виявити причини захворювання і спрямованість подальшого курсу лікування.

 

Головне завдання лікаря – збереження цілісності зуба щоб уникнути його видалення. Адже зуб відновлюється, в першу чергу, таким чином, щоб залишити його функції в первозданному вигляді, щоб він міг витримувати покладене навантаження на щелепно-лицьову систему, – і при цьому виглядав «по-голлівудськи».

 

Найбільш затребуваними і перевіреними методами (незважаючи на їх величезну кількість в сучасній медицині), використовуваними на практиці сучасними ортопедами, є протезування або його аналог – імплантація. Якщо більшість тканини зуба зруйнована, то найефективнішим і правильним способом лікування буде саме цей спосіб.

 

 

Види протезів

  • тимчасові зубні конструкції (виготовлені з міцних і естетичних матеріалів, що максимально підходять під колір натуральних зубів);
  • постійні моделі (знімні і незнімні);
  • мікропротези (дуже ефективні в разі відновлення всього лише одного зуба);
  • макропротези (це так звані «мости», що використовуються для відновлення декількох зубів одночасно).
 

Професійні стоматологи-ортопеди працюють в тісному взаємозв’язку зі своїми безпосередніми колегами – стоматологами-терапевтами. Адже досвідчений стоматолог-терапевт завжди приймає своєчасні і правильні рішення, спрямовані на діагностику будь якої деформації зубів, а також на профілактику різних захворювань, пов’язаних з ротовою порожниною.

 

Сучасні методики і технологічні інновації в стоматології дозволяють застосовувати всілякі методи лікування, які підійдуть саме Вам, у Вашому конкретному винятковому випадку, з огляду на всі Ваші індивідуальні особливості і побажання.

 

Не зайвим буде знати, що одним з напрямків ортопедичної стоматології є така ланка, як ортодонтія, яка займається вирівнюванням щелепно-зубного ряду (в тому числі, у маленьких дітей), а також реставрація різних деформацій.

 

Забудьте про страшилки з «дідусевими щелепами». Двадцять перше століття і ортопедична стоматологія з її найсучаснішими методиками, якими ми володіємо, – ось Ваш вибір!

Наша клініка допоможе Вам забути про проблему з зубами, і Ви завжди будете випромінювати променисту посмішку !!!