Стоматология C.D. Clinic

м. Київ
вул. Гарматна 38 А
Щоденно
з 9:00 до 19:00

Комфортна професійна гігієна зубів на преміум апараті

Ставимося до профгігієни так само серйозно, як і до лікування зубів! Лише сертифіковане обладнання, якісні матеріали і індивідуальний підхід. Проведемо гігієну максимально акуратно та безпечно, враховуючи стан зубної тканини і ясен. Обов’язково підберемо засоби домашньої гігієни, які ідеально підійдуть саме вам.

Професійна гігієна в C.D. Clinic:

  • Сучасне сертифіковане обладнання від найкращих виробників NSK (Японія) і Densply (США). Апарат має режим No Pain (без болю), що дозволяю комфортно  працювати навіть в найчутливіших ділянках зуба.
  • Завжди персоналізований підбір методик  та матеріалів. Підбираємо порошок з урахуванням ваших особливостей (підвищена чутливість зубів, запальні захворювання тканин пародонту, наявність встановлених імплантатів тощо)
  • Для зняття зубних відкладень  використовуємо спеціальний делікатний порошок, який не змінює структуру емалі.
  • Наші лікарі застосовують індикатори нальоту для візуального контролю за якістю очищення всіх поверхонь зубів.
  • Маємо велику кількість  засобів для порожнини рота. Тільки дієві і якісні продукти швейцарського та італійського  походження, які ми, справді, можемо порекомендувати пацієнтам. Навчимо ефективно користуватися електричними чи мануальними щітками.  Підберемо йоржики та зубну нитку, навчимо прочищати контактні поверхні зубів.
 

Для тих, хто завжди стежить за своїми зубами і піклуватися про те, щоб вони виглядали бездоганно, пропонуємо провести професійну чистку зубів на новому ультразвуковому скалером преміум-класу з системою повітряного полірування «Cavitron JET Plus». Після процедури очищення на цьому обладнанні коронки зуба освітлюються на півтону.


Система останнього покоління «Cavitron JET Plus» сконструйована і виготовлена в США. При видаленні зубного каменю цей прилад забезпечує 30 000 коливань в секунду наконечника, що разом з ефектом кавітації потоку охолоджуючої рідини виробляє взаємно посилюючий дію, дозволяючи видаляти найщільніші відкладення зубного каменю, при цьому не порушуючи комфортність пацієнта. У процесі полірування через наконечник направляється суміш стисненого повітря, спеціального порошку і води, яка полірує емаль зуба безконтактним способом. Таким способом очищення виключаються пошкодження зубної емалі, а також відсутній фізичний тиск або нагрів, які можуть викликати неприємні відчуття у пацієнтів з чутливими зубами.


Спеціальні наконечники, якими оснащений скалер «Cavitron JET Plus», забезпечують якісне і безболісне лікування пацієнтів з пародонтитом. В процесі очищення відбувається ефективна обробка і промивання поверхні зуба і патологічної кишені, що дозволяє в подальшому забезпечувати тривалі профілактичні протизапальні процеси.


В області протезування за допомогою скалера очищають мости-протези і коронки перед цементуванням, обробляють тканини для установки фасеток з кераміки або пломб. А також цей скалер незамінний в імплантології, коли потрібно особливо ретельна очистка елементів кріплення, головки і шийки протеза.


Висококваліфіковані лікарі-стоматологи зроблять за допомогою скалера «Cavitron JET Plus» Ваші зуби красивими і здоровими – і Ви завжди будете виблискувати своєю білосніжною посмішкою, викликаючи заздрісні погляди оточуючих.


Скалер «Cavitron JET Plus» – це суцільне задоволення при лікуванні зубів як для лікарів, так і для пацієнтів!


Професійна гігієна зубів, вартість:

Комплексна гігієна зубів зі зняттям каменю, м’якого нальоту (Air flow), полірування і щіткою у подарунок 2000грн
Чистка ортодонтична під час лікування 1000грн
Дитяча гігієна ротової порожнини з фторуванням зубів 800грн