Стоматология C.D. Clinic

м. Київ
вул. Гарматна 38 А
Щоденно
з 9:00 до 19:00

ІМПЛАНТАЦІЯ ПРИ ПОВНІЙ ВІДСУТНОСТІ ЗУБІВ

Ми виконуємо всі види імплантації, які існують на сьогодні. Знаємо, як провести лікування акуратно, безпечно та відповідно до вашого бюджету. Повертаємо пацієнтам можливість повноцінно посміхатися, їсти улюблену їжу, виглядати красиво навіть при повній втраті зубів.

Ще недавно єдиним способом розв’язання проблеми адентії був знімний протез: він незручний, завдає дискомфорту при жуванні, може змінити дикцію. Такий протез потребує періодичної корекції, часом заміни через кілька років і, звичайно, зуби все одно не виглядають на 100% натурально.

 

Фахівці клініки C.D.CLINIC застосовують такі методи відновлення зубів за повної їх відсутності:

  1. Конструкція на 4-х або 6 імплантатах – це встановлення штучного коріння (імплантатів) в кісткову тканину на кожній щелепі. Надалі – фіксація знімних чи незнімних протезів. Такі конструкції надійні, комфортні, забезпечують гарну естетику. Найчастіше протезування на чотирьох/шести імплантатах рекомендується пацієнтам з дефіцитом кісткової тканини в жувальному відділі. Все, що вам потрібно, це чотири/шість імплантів, встановлених під спеціальним кутом. Зубний імплантат стає частиною кістки і є міцною основою для ваших нових зубів.


Переваги протезування Все на -4/6.

  • Цими новими зубами можна повноцінно жувати. Ви можете їсти свої улюблені страви.
  • Протез не потрібно виймати, як це має бути зі знімним.
  • Не потрібен клей, щоб протез тримався.
  • Немає жодного ризику, що протез випаде з рота.
  • Зазвичай не потрібна кісткова пластика перед встановленням імплантів

 

2. Повна (тотальна) імплантація і протезування зубів. Пацієнту імплантати вживлюються замість практично кожного втраченого зуба. На кожний імплантат фіксується окрема коронка. У такий спосіб відновлюються практично всі зуби. У разі дефіциту кісткової тканини проводиться кісткова пластика. Це, мабуть, найоптимальніший спосіб відновлення жувальної функції та естетики – надійний та довговічний. Однак таке лікування об’ємне, тривале та фінансово затратне.

 

Строк служби

При грамотному домашньому догляді, якщо пацієнт приходить на огляди та гігієну ротової порожнини в клініку, імплантати служитимуть довічно – без необхідності заміни.


Термін служби постійного протеза у районі 10-15 років. Спеціально міняти протез не потрібно. Якщо ж він зламається, то його легко можна замінити на новий.

 

Протезування при повній втраті зубів. Вартість:

Анестезія400грн
Комплекс протезування все на 4 (4 імплантатів + протез з металопластмасовими зубами)35000грн
Комплекс протезування все на 6 (6 імплантатів + протез з металопластмасовими зубами)40000грн

Наша клініка допоможе Вам забути про проблему з зубами, і Ви завжди будете випромінювати променисту посмішку!!!