Стоматология C.D. Clinic

м. Київ
вул. Гарматна 38 А
Щоденно
з 9:00 до 19:00

Стоматологія для вагітних

У Вашому житті сталась суперприємна подія – Ви вагітні! Тепер всі Ваші бажання будуть зводитися тільки до одного – турботам про нормальний розвиток малюка в утробі матері. А для цього майбутній матусі необхідно ретельно стежити за своїм здоров’ям, підкоряючись рекомендацій лікарів. І одним з таких першочергових рад буде необхідність відвідати стоматолога.

 

Якщо Ви не дуже-то і в звичайний час любили відвідувати кабінет зубного лікаря, пам’ятаючи про неприємні больові відчуття і стрес, що супроводжував ці візити, то під час вагітності на благо Вашого здоров’я і,звісно майбутнього малюка Вам необхідно звернутися до стоматолога.

 

Чому необхідно лікувати зуби під час вагітності

Повільне руйнування зубів – це не найстрашніше, що може трапитися, якщо їх вчасно не лікувати. Будь-які проблеми порожнини рота – будь то біль, карієс, ясна, що кровоточать бо щось ще – це, в першу чергу, вогнище запалення, джерело інфекції, які можуть негативно позначитися на розвитку плоду.

 

Наявність інфекції в ротовій порожнині вагітної жінки може мати наслідки і після пологів як для мами, так і для дитини. Перебуваючи весь час разом, цілуючись і обіймаючись, вони постійно обмінюються мікрофлорою, в число якої входить і зубна інфекція, яка може потрапити в незміцнілий організм дитини.

 

Коли краще лікувати зуби під час вагітності

Це можна робити в будь-який час, буквально з перших днів, коли Ви дізналися про своє цікаве положення. Але, як відомо, вагітність умовно ділиться на три періоди – триместру. У першому триместрі органи і системи дитини тільки закладаються, і будь-які втручання на цій стадії ризиковані. Те ж саме стосується і третього триместру.

 

Значить, лікування зубів краще проводити в другому періоді. Але якщо у Вашому конкретному разі не буде якихось протипоказань і виникне якась екстрена проблема зі здоров’ям зубів, то стоматолог призначить Вам лікування і в інші терміни.

 

 

Лікування зубів у вагітних

Лікування зубів у вагітних вимагає від стоматолога певного досвіду в даному напрямку. Необхідно точно знати, які препарати можна використовувати в тому чи іншому випадку, представляти, що потрібно робити, якщо щось піде не так.

 

Крім того, жінці потрібно вміти зрозуміло розповісти, що саме необхідно зробити в її конкретному випадку, яким чином буде відбуватися лікування і що потрібно зробити, щоб не нашкодити дитинці в утробі матері. Лікар повинен вміти заспокоїти жінку, якщо вона раптом почне турбуватися.

 

У нашій клініці ми надаємо висококваліфіковану допомогу вагітним жінкам і пропонуємо такі додаткові слуги:

  • фторування емалі (насичення зубів фтором для запобігання розвитку карієсу);
  • глибока флюоризація (фторонаповнення емалі, дентину);
  • гігієнічна чистка емалі засобами на основі кальцію;
  • індивідуальний підбір засобів гігієни і профілактики від передових швейцарських компаній;
  • аплікаційна терапія лікування ясен.

 

Як зберегти зуби під час вагітності

Щоб не доводилося зайвий раз звертатися за допомогою стоматолога в разі больових відчуттів або кровоточивості ясен під час вагітності, дуже важливо зберегти зуби, як то кажуть, в цілості й схоронності. А для цього всього лише необхідно проводити елементарні гігієнічні процедури ротової порожнини: чистити зуби вранці і ввечері, обполіскувати рот після прийому їжі, використовувати міжзубні йоршики або зубну нитку для видалення залишків їжі.

 

Здоров’я Вам та Вашому майбутньому малюку!