Стоматология C.D. Clinic

м. Київ
вул. Гарматна 38 А
Щоденно
з 9:00 до 19:00

Лікування карієсу по золотому стандарту

Наші лікарі лікують зуби по світовому стандарту – з кофердамом і під максимальним збільшенням. Це дозволяє зробити зону лікування максимально сухою і стерильною, а також побачити найменші деталі.

Лікування карієсу в C.D.Clinic:

  • Складаємо план лікування на основі компьютерної томографії. Точний діагноз з урахуванням всіх нюансів.
  • Метод застосування кофердаму. Латексна ізоляція зуба при лікуванні дає змогу  лікареві провести роботу  найбільш якісно. При постановці пломби дуже важливо, щоб на порожнину в зубі не потрапила рідина. Так пломба прослужить набагато довше.
  • Під мікроскопом. Дентальний мікроскоп дає таке збільшення, при якому лікар проведе лікування максимально точно, видалить тільки уражені тканини, поставить відмінну пломбу.
  • Практикуємо лікування карієсу без бормашини – інноваційним методом Icon. Вам навіть не потрібна анестезія.
  • Використовуємо пломбувальні матеріали останнього покоління з високими естетичними показниками.
 

ВИДИ КАРІЄСУ І ОСОБЛИВОСТІ ЙОГО ЛІКУВАННЯ

Початковий карієс

Початковий карієс або «стадія плями» – це перша стадія карієсу при якій з’являється матове, світла або жовта пляма. Емаль зуба на цій стадії можна відновити за допомогою використання спеціальних паст і проведення професійної ремінералізуючої терапії і фторування.

Поверхневий карієс

Це – перший етап захворювання, при якому виявляються неглибокі поразки емалі.

 

Про те, що карієс починає діяти, повідомляють періодичні болі, які виникають після вживання надмірно кислих або солодких продуктів і напоїв, а також під час прийому холодної або гарячої їжі, при температурних перепадах мінливої погоди.

 

Під час лікування цього виду карієсу видаляють уражену ділянку емалі і наносять матеріал ,що повністю імітує тканину зуба. Після ефективного лікування емаль зуба повністю відновлюється, а каріозна пляма зникає.

 

Щоб Вас не вразило це поширене захворювання, треба всього лише в профілактичних цілях періодично відвідувати кабінет зубного лікаря.

 

Середній карієс

При такому вигляді карієсу крізь емаль зуба просвічується темна пляма, а пізніше – і темна порожнина в самому зубі. На цьому етапі захворювання разом з емаллю пошкоджується і дентин – тверда тканина зуба, в якому карієс швидко прогресує і утворює велику каріозну порожнину.

 

Ознаки ураження середнім карієсом ті ж, що і при поверхневому. Але при входженні в хронічну стадію хворобливі відчуття можуть бути і відсутніми.

 

Лікування проводиться під місцевою анестезією. Лікар видалить пошкоджені тканини, обробить ротову порожнину антисептичними засобами, встановить прокладки і поставить постійну сучасну пломбу.

 

Глибокий карієс

Якщо у Вас глибокий карієс, то це означає, що Ви запустили здоров’я своїх зубів .Це – найнебезпечніша стадія розвитку захворювання, при якій дивуються глибинні шару дентину. Він розм’якшується і змінює свій натуральний колір. Під поверхневим шаром зубної емалі з’являється велика каріозна порожнина.

 

Може бути кілька причин виникнення глибокого карієсу, а саме:

  • своєчасно невилікуваний поверхневий або серединний карієс;
  • неправильно встановлені пломби;
  • дефекти і відколи зубів.

 

Симптомами цього виду карієсу є хворобливі відчуття при зондуванні каріозної поверхні, гострий біль при попаданні їжі.

При лікуванні каріозну порожнину очищають від розм’якшеного дентину і пломбують, попередньо знеболивши. Після лікування глибокого карієсу зуб зберігається здоровим навіть при серйозні руйнування дентину. В іншому випадку карієс може вразити пульпу, і тоді буде потрібно видалення м’яких тканин пульпи, зубного нерва, а в самих запущених стадіях навіть всього зуба.

 

Лікування карієсу, вартість:

Лікування карієсу без свердління, ICON1300грн
Відновлення зуба фотополімерним матеріалом1380грн – 2200грн
Відновлення молочного зуба фотополімерним матеріалом1000грн
Анестезія400грн

Наша клініка допоможе Вам забути про проблему з зубами, і Ви завжди будете випромінювати променисту посмішку !!!

Наші терапевтичні послуги: