Стоматология C.D. Clinic

м. Київ
вул. Гарматна 38 А
Щоденно
з 9:00 до 19:00

КІСТКОВА ПЛАСТИКА

Кісткова пластика – це процедура збільшення обсягів кісткової тканини шляхом додавання матеріалу. Підготовчий етап перед імплантацією, який потрібний більшості пацієнтів. Адже для міцної установки імплантатів – штучного коріння – необхідний міцний «фундамент»

Ми плануємо процедуру за даними 3Д КТ, що допомагає визначити стан зубів і подальший вектор лікування. Робимо процес безболісним – з ефективною багатоетапною місцевою анестезією і максимальним збільшенням.

 

У яких випадках потрібна кісткова пластика?

Рішення про необхідність втручання завжди приймається лікарем після огляду та діагностики! Є випадки, коли без кісткової пластики можна обійтись – наприклад, ви поставили імплантат відразу після видалення зуба. Але є багато ситуацій, коли остеопластика є обов’язковою:

  • При досить довгій відсутності імплантації та протезування. Зуб видалили, а імплантацію відклали до кращих часів. Пройде всього 10-12 місяців після видалення і, найімовірніше, вам потрібно буде додавати кістковий матеріал перед імплантацією.
  • При травматичному видаленні зубів.
  • При атрофії кісткової тканини через різні захворювання (періодонтит, пародонтит).
  • Для виправлення вроджених аномалій.
  • Для усунення наслідків травм щелепи.

 

Операцію завершено. Як поводитися після?

Протягом 2 годин після операції (поки триває дія місцевої анестезії) рекомендуємо не їсти, щоб не травмувати при жуванні м’які тканини ротової порожнини.


Обережно ставитися до післяопераційної рани: не намагайтеся її промити, прочистити, дотримуйтесь м’якої дієти протягом 7-10 днів (утримайтеся на цей час від жорсткої, гарячої, гострої їжі).


Після чищення зубів, а також їжі проводьте «ротові ванни» (не полоскання), використовуючи розчин антисептика, мінімум 2-3 рази на день.


Період післяопераційного спостереження триває до моменту зняття швів яке проводить лікар-стоматолог під час повторного візиту.

Наша клініка допоможе Вам забути про проблему з зубами, і Ви завжди будете випромінювати променисту посмішку!!!