Стоматология C.D. Clinic

м. Київ
вул. Гарматна 38 А
Щоденно
з 9:00 до 19:00

Фторування зубів

Професійне фторування – це оздоровлення зубів, яке потребує нанесення фтору безпосередньо на їх поверхню. Фтор — це природний мінерал, який, як було доведено, дуже ефективний у запобіганні карієсу та зміцненні зубної
емалі.

Процедура передбачає використання концентрованого розчину, який наноситься на зуби за допомогою щітки або аплікації. Процес відносно швидкий і простий, займає лише кілька хвилин.

Як це відбувається у кріслі?

Спочатку, очищення зубів, щоб переконатися, що вони вільні від будь-якого забруднення або нальоту. Потім, на поверхню наносять розчин фтору.

Субстанція, яка використовується для професійного фторування, як правило, набагато сильніша, ніж фторид, що міститься в зубній пасті чи рідині для полоскання рота. Це пояснюється тим, що концентрація в розчині має бути достатньо високою, щоб проникнути в емаль і забезпечити тривалий захист від пошкоджень. Розчин можна наносити безпосередньо на зуби за допомогою щітки або лотка, який надягають, як капу.

Після фторування пацієнтам зазвичай рекомендують уникати їжі та пиття протягом принаймні 30 хвилин, щоб дозволити корисним елементам повністю ввібратися в зуби.

Фторування вкрай необхідно якщо:

  • потрібно “наситити” емаль іонами фтору, а значить підвищити її опірність і уповільнити виникнення каріозних процесів.
  • є підвищене стирання зубів, чутливість.
  • емаль пошкоджена після носіння брекетів.
  • існує початковий карієс на стадії білої плями.
  • зуби нещодавно прорізалися, фтор зміцнить незрілу емаль зубчиків у перші роки після появи.

Наша клініка допоможе Вам забути про проблему з зубами, і Ви завжди будете мати променисту посмішку!

Наші терапевтичні послуги: