Стоматология C.D. Clinic

м. Київ
вул. Гарматна 38 А
Щоденно
з 9:00 до 19:00

Безметалеві конструкції

Сучасні безметалеві технології дозволяють створювати протези-конструкції, які неможливо відрізнити від природних зубів.

В даний час безметалеві технології досягли таких висот, що можна з упевненістю заявляти: безметалеві конструкції можуть практично повністю замінити металлокерміку.

Види протезів з безметаллевої кераміки:

1. Ламінати. Ще зовсім недавно в усьому світі були популярні вініри – фотополімерні реставрації вестибулярної поверхні зуба. Їх використовують для відновлення, зміни форми або кольору природного зуба шляхом нанесення на його поверхню фотополімерного пломбувального матеріалу. На жаль, фотополімерні матеріали з часом старіють, покриваються мікротріщинами, змінюють свій первісний колір. Крім того, фотополімер швидко стирається, набагато швидше за своїх зубів, що веде до втрати первісної форми і блиску. В результаті всі старання по зміні форми і кольору природних зубів стають марними. Сучасна стоматологія пропонує більш якісні матеріали для вінірів – це керамічні ламінати. Ламінати виготовляються з пресованої кераміки і фіксуються на адгезивний матеріал, який з’єднує ламінат з природним зубом в єдиний моноліт. Керамічний ламінат не змінює колір, не покривається тріщинами, стирається так само, як природні зуби. Можливість використовувати ламінати різної прозорості дозволяють при необхідності змінити колір навіть сильно потемнілого зуба на світліший, відновити втрачену емаль. Ламінати – самий щадний вид незнімних протезів. Для їх установки досить мінімальної шліфовки частини емалевого шару зуба, всього на 0,5 мм. Немає необхідності в депульпірованіі зуба і обробці нижче ясенного краю. Завдяки адгезивной фіксації, ламінат з’єднується з природним зубом в єдиний моноліт і практично зводить до нуля можливість відколу ламінату від зуба.

2. Керамічні вкладки. Це сучасна альтернатива фотополімерній пломбі. Фотополімерні пломби мають ті ж недоліки, що і вініри. Так само з часом старіють, покриваються мікротріщинами і змінюють свій первісний колір. Фотополімер стирається набагато швидше зубів. А для відновлення жувальної поверхні важлива міцність і стійкість до стирання. Цій вимозі фотополімерні пломби не відповідають. Крім того, пломби виготовляються в порожнині рота пацієнта, і це не дає тих можливостей, які є при роботі з моделлю. Лікар обмежений у просторі порожнини рота, не може повернути зуб за всіма напрямами, як модель, і обмежений за часом.

3. Мостовидні протези. Як можна зробити мостовидний протез без металевого каркаса? Для цього існує оксид цирконію, з якого і робиться каркас, як в металокераміці, з однією різницею: каркас прозорий. Протяжність такого каркаса може бути будь-якою. При дуже великих проміжних частинах можна моделювати мостовідний протез цілком з оксиду цирконію, лише розфарбувавши його.

 

Наша клініка допоможе Вам забути про проблему з зубами, і Ви завжди будете випромінювати променисту посмішку !!!