Стоматология C.D. Clinic

м. Київ
вул. Гарматна 38 А
Щоденно
з 9:00 до 19:00

Імплантація зубів без операції

Імплантацію за хірургічним шаблоном ще називають імплантацією без розрізів.  Це спосіб встановлення титанового штифта без відкидання ясенного клаптя і без накладання швів.  Для вживлення імплантату проводиться невеликий прокол ясен, що відповідає діаметру штучного кореня.

 

Ця методика стала можливою завдяки використанню хірургічного шаблону: моделі , де дуже точно визначено місце імплантації, необхідний градус нахилу імплантату.  Готові шаблони жорстко фіксуються на щелепі завдяки своїй точності.  За шаблоном хірург-імплантолог встановить штучне коріння ювелірно точно і атравматично.

 

 

ПЕРЕВАГИ ДАНОЇ МЕТОДИКИ:

  • комфортність та безболісність операції – фактично проводиться прокол, а не розріз ясен;
  • встановлення імплантатів займає менше часу;
  • менш  виражена набряклість ясен;
  • прискорений процес загоєння;
  • імплантація стає повністю спланованою: місце встановлення імплантату визначається заздалегідь з урахуванням всіх особливостей пацієнта.

 

Як все відбувається в кріслі?

  1. На першому етапі лікар оглядає пацієнта, сканує щелепи.  Потім проводиться  комп’ютерна томографія.  За 3D-знімком визначається стан зубів та кістки, що допомагає лікареві поставити точний діагноз та спланувати лікування.
  2. На основі КТ у комп’ютерній програмі зазначаються місця встановлення імплантатів.  Всі ці дані передаються в цифрову лабораторію для виготовлення шаблону.  Все швидко і точно.
  3. Власне імплантація за шаблоном відбувається так: хірург-імплантолог щільно фіксує шаблон на щелепі пацієнта.  Далі акуратно формується доступ до ясна і в кісткову тканину щелепи встановлюється імплантат.  Маніпуляція проходить під багатоетапним місцевим знеболенням.
  4. Після імплантації на пацієнта чекає протезування на імплантаті – відновлення коронкової частини зуба.

 

Імплантація. Вартість:

Процедура вживлення імплантата(Osstem, MegaGen, Straumann)6500-21000грн
Діагностичне сканування щелеп на етапі планування і консультації750грн
Коронка керамічна на імплантатівід 8100грн
Коронка цирконієва на імплантатівід 11000грн
Акриловий протез на імплантаті16000грн
Комплекс протезування все на 4 (4 імплантатів + протез з металопластмасовими зубами)35000грн
Комплекс протезування все на 6 (6 імплантатів + протез з металопластмасовими зубами)40000грн

Отже, зубні імплантати зробили революцію в галузі стоматології, запропонувавши надійне, якісне рішення при втраті зубів. Завдяки своїй естетичній привабливості, функціональним перевагам і здатності покращувати загальне здоров’я ротової порожнини зубні імплантати стали золотим стандартом у реставраційній стоматології, дозволяючи людям відновити свою природну посмішку та смак життя.