Стоматология C.D. Clinic

м. Київ
вул. Гарматна 38 А
Щоденно
з 9:00 до 19:00

Мікропротезування

Мікропротезування керамічними вкладками є надійним рішенням відновлення пошкодженого зуба. Ми використовуємо точну 3D-діагностику та слідуємо світовим протоколам лікування(з кофердамом і під максимальним збільшенням), щоб гарантувати якісний результат на довгі роки.

Мікропротезування – сучасне рішення для відновлення зруйнованого зуба. Коли пломба більше неможлива через велике пошкодження, але коронка ще не потрібна, виготовляють керамічні вкладки. По суті, це велика пломба, зроблена в зуботехнічній лабораторії та закріплена на зубі.

 

ЧИМ ВКЛАДКА КРАЩА ЗА ПЛОМБУ?

  • Вкладка точніше повторює форму порожнини зуба і щільніше прилягає до тканин при фіксації , тому що вона зроблена по індивідуальних сканах у лабораторії.
  • Набагато довговічніша за пломбу. Термін служби – 20 років. Жодна пломба не зможе так простояти, якісно виконуючи всі функції.
  • Ризик появи карієсу на стику між вкладкою та зубом зведений до мінімуму.

 

 

ПРОЦЕС ВИГОТОВЛЕННЯ ВКЛАДКИ

У нашій клініці ми використовуємо 3D КТ для точного планування лікування. Програма візуалізації допомагає поставити точний діагноз та скласти план лікування. Керамічна вкладка виготовляється досить швидко. Лікар сканує зуби та відправляє в лабораторію. Всього за декілька хвилин технік отримає скан і почне виготовлення роботи. Після, стоматолог встановлює її за світовими протоколами (ізолює зуб кофердамом і використовує мікроскоп), щоб отримати якісну роботу та звести до мінімуму ускладнення.

 

На відміну від композитних пломб, які необхідно замінювати кожні 5 років, цільнокерамічні реставрації можуть прослужити до 20 років. Головне, дотримуватись правил домашньої гігієни та регулярних оглядів і проводити професійну гігієну раз на півроку.

 

Мікропротезування керамічними вкладками. Вартість:

Керамічна вкладка виготовлена методом пресуваннявід 8000 грн
Керамічна вкладка виготовлена методом фрезуваннявід 8200 грн

Наша клініка допоможе Вам забути про проблему з зубами, і Ви завжди будете мати променисту посмішку!