Стоматология C.D. Clinic

м. Київ
вул. Гарматна 38 А
Щоденно
з 9:00 до 19:00

Професійна гігієна порожнини рота

Професійна гігієна в C. D. CLINIC це:

  • сучасне, сертифіковане обладнання Cavitron (США) з технологією No pain
  • Індивідуальний підбір методик і засобів з урахуванням всіх ваших особливостей (чутливі зуби, наявність коронок і імплантів)
  • Індивідуальний підбір швейцарських засобів для гігієни порожнини рота.


Кожен день Ви, безсумнівно, починаєте з процедури вмивання обличчя і чищення зубів пастою. Природно, на цю елементарну процедуру Ви навіть не звертаєте уваги, як на само собою зрозуміле явище. Адже цей ритуал – всього лише звичайна гігієнічна маніпуляція. Але …

Періодично необхідно робити професійну гігієну порожнини рота. Такий захід є відмінним профілактичним засобом карієсу і пародонтиту (запалення ясен), а також буде ефектно з косметичної точки зору. Зубного лікаря необхідно «провідувати» хоча б один раз в півріччя. Провівши комплексну гігієну ротової порожнини і виявивши її проблемні ділянки, Ви позбудетеся від багатьох больових неприємностей з зубами і яснами в майбутньому, в тому числі і від появи пародонтальних запалень і стоматитів.

Навіщо потрібна професійна гігієна зубів і порожнини рота.

У ротовій порожнині, на жаль, існують малодоступні місця, наприклад, міжзубні проміжки або пародонтальні кишені, з яких не можна  самостійно видалити  бактерії ніякими засобами індивідуальної гігієни, як би Ви не старалися.

При чищенні зубів ми не звертаємо уваги на те, що пропускаємо деякі проміжки, не доступні для зубних щіток. Саме в таких «мертвих зонах» себе вільно почувають всілякі мікроби і бактерії. Це в подальшому призводить до накопичення зубних відкладень, їх перетворення на зубний камінь. Підсумок – запальний процес.

Виявляється, є люди, організм яких схильний до утворення зубного каменю – твердого зубного нальоту. Такий дефект, на жаль, не можна видалити людині власними силами. Причини такої неприємності криються в патології будови зубощелепної системи або ж виникають через те, що невчасно було надано ортодонтичне лікування зубів (виправлення прикусу). Погана механічна очистка зубів (жування тільки з 1 боку щелепи або вживання надто м’якої їжі) також призводить до таких наслідків.

Чому утворюються зубні камені.

Існує кілька основних причин утворення зубних каменів, а саме:

– порушення обміну речовин в організмі;
– неправильне розташування зубів;
– жування тільки з одного боку щелепи;
– переважання надмірно м’яким їжі в раціоні;
– неправильний догляд за зубами;
– куріння;
– неякісна зубна паста;
– неправильно підібрана зубна щітка.

Якщо Ви вважаєте, що зубний камінь – це дрібниця, то марно Ви так думаєте. Адже в зубних «кам’яних покладах» ховаються мільйони різних бактерій, скупчення яких призводить до таких, м’яко кажучи, неприємностей з Вашим здоров’ям:

– запальні хвороби порожнини рота;
– захворювання шлунково-кишкового тракту;
– часті проблеми з нормальним функціонуванням верхніх дихальних шляхів;
– деякі захворювання крові.

Найбільш поширена проблема, пов’язана з зубними каменями, – кровоточивість ясен. Несвоєчасне видалення нальоту призводить до такого неприємного і небезпечного захворювання, як пародонтит, який руйнує тверді і еластичні тканини навколо зуба.

Професійна гігієна порожнини рота проводитися як дорослим, так і дітям.

 

Наша клініка допоможе Вам забути про проблему з зубами, і Ви завжди будете випромінювати променисту посмішку !!!