Стоматология C.D. Clinic

м. Київ
вул. Гарматна 38 А
Щоденно
з 9:00 до 19:00

Відбілювання зубів

Білосніжна промениста посмішка завжди була ознакою здоров’я і, як наслідок, оптимізму людини. Адже тільки безжурний людина здатна завжди посміхатися і радіти життю!

А щоб посмішка викликала у Вас і оточуючих тільки позитивні емоції, необхідно стежити за здоров’ям зубів, білосніжність яких гарантують правильний догляд за ротовою порожниною. На жаль, колір зубної емалі протягом життя може змінюватися внаслідок різних причин. Основними з них є:

– куріння;

– вживання в їжу різних продуктів з барвниками;

– хронічні захворювання як ротової порожнини, так і організму в цілому.

Можна по старому бабусиним рецептом вибілювати зуби содою в домашніх умовах, але всі ці архаїзми ні до чого, тому що, на щастя, в наш час відбілювання зубів не є проблемою для висококваліфікованих стоматологів нашої клініки.

Відбілювання зубів

Існує кілька методик по відбілюванню зубів. Давайте розбиратися в їх нюансах …

Механічний вплив за допомогою Air-Flow

Ви надмірно захоплені продуктами харчування та напоями, які містять харчові барвники, або Ви – любитель не однієї пари сигарет в день, – і, природно, Ваш початковий колір зубів змінився, а Ви хотіли б його «повернути на місце»? Тоді Вам підійде цей спосіб відбілювання зубів за допомогою Air-Flow. Він полягає в тому, що стисненим повітрям під тиском спеціальною насадкою на зубну емаль наноситься засіб, яке складається з лікувального порошку, попередньо розведеного водою. Зуби – як новенькі! Єдиний мінус такої процедури це те, що робити її рекомендують всього один раз, так як надмірне захоплення цим методом загрожує пошкодженням щільності зубної тканини.

Хімічне відбілювання зубів

Цей спосіб відбілювання зубів дуже хороший, якщо у Вас на зубах немає помітних штифтів, пломб і протезів. До того ж він досить демократичний в ціновій політиці. При його використанні застосовують спеціальні хімічні речовини – і Вам необхідно всього лише кілька разів відвідати стоматолога. Але в деяких випадках необхідно пройти повний курс відбілювання з використанням спеціальної капи.

Лазерне відбілювання зубів

Цей дієвий спосіб відбілювання зубів приваблює ще й прекрасним поєднанням якості і ціни за виконану послугу. Лікар активує гель для відбілювання за допомогою лазера і є можливість регулювати потужність лазера. Одним з переваг даного методу є Ваша гарантована білосніжна посмішка всього лише за одну годину Вашого перебування в кріслі стоматологічного кабінету.

Фотовідбілювання

Цей спосіб відбілювання зубів ідеальний, якщо у Вас дуже висока чутливість зубів. Вплив на Ваші зуби проводиться за допомогою галогенового світла.

 

Ще одним популярним і маловитратним методом відбілювання зубів, який Вам підійде в домашніх умовах, вважається використання спеціальних жувальних гумок.

Необхідно також пам’ятати, що після проведення процедури відбілювання зубів потрібно особливо ретельно ставитися до гігієни порожнини рота, щоб чудові результати роботи стоматолога не були марні.

 

Наша клініка допоможе Вам забути про проблему з зубами, і Ви завжди будете випромінювати променисту посмішку !!!