Стоматология C.D. Clinic

м. Київ
вул. Гарматна 38 А
Щоденно
з 9:00 до 19:00

Зняття чутливості зубів

Напевно, кожен з нас в житті стикався з неприємною і швидко зникаючим  болем в зубах. Як правило, такий біль з’являлася під час прийому холодної, гарячої або солодкої їжі, при температурних перепадах мінливої ​​погоди, при необережному дотику.

Якщо це не свідчить про серйозне захворювання зубів, то, скоріше за все, є «зайвою стоматологічної чутливістю». Її причина – оголеність шийки зуба в результаті тривале запалення ясен, а також втрата мікроелементів в зубах. В даному випадку оголюється внутрішня частина зуба, яка називається дентин. У ньому знаходяться канали, які безпосередньо контактують між ротовою порожниною і оголеним зубом, що містить безліч нервових закінчень, які і посилають больові сигнали мозку.

Дослідження показали, що зайвою чутливістю зубів страждає, в основному, населення від п’ятнадцяти до сімдесяти років (особливо схильні люди середнього віку в категорії «від двадцяти до сорока», а також жінки тридцяти-сорока років).

Чому з’являється підвищена стоматологічна чутливість

Відторгнення ясен може бути ознакою їх захворювання, а також через неправильне чищення зубів. Є ще одна причина, яка пояснює, чому це явище стосується, в першу чергу, більш молоде покоління. Не секрет, що молоді люди надмірно багато і неконтрольовано споживають продукти і напої, що містять кислоту (наприклад, цитрусові соки, колу, вино).

Як вирішити дану проблему

Звичайно ж, треба, в першу чергу, прийти на прийом до стоматолога. Це необхідно, щоб визначити справжню причину підвищеної чутливості і виключити ймовірність якогось більш серйозного захворювання зубів. Тільки здійснивши кваліфікований огляд, можна говорити про подальше лікування ротової порожнини або профілактичні процедури.

Основні кроки лікування

Перший етап – звичайна профілактика, яка полягає в обмеженні вживання продуктів, що містять підвищену кількість кислот.

Зверніть увагу, як Ви чистите зуби. Не потрібно старатися, чистячи їх енергійними рухами. Також необхідно обрати щадні зубні щітки і пасти.

Наступний крок – перехід до домашніх і лікувальних препаратів та процедур. Домашні препарати підходять для самостійного використання і для здорових зубів. Ліки ж, які призначаються стоматологом, служать для лікування певних зубів.

Напрямки, які використовуються при лікуванні зайвої чутливості зубів

  1. Застосування паст і полоскань, які включають в себе Флориди (амінофторид, фторид натрію, фторид олова), а також ті, які сприяють утворенню солей кальцію-фториду. Вони сприяють тимчасової протекції відкритих дентальних каналів.
  2. Використання паст і полоскань, які включають солі калію (постіум-нітрату, постіум-хлориду, постіум-цитрату). Вони викликають необхідну реакцію на припинення провідності в центральному нерві.

Поєднання цих двох застосувань матиме більш виражений лікувальний ефект, ніж використання одного з цих напрямків.

 

Наша клініка допоможе Вам забути про проблему з зубами, і Ви завжди будете випромінювати променисту посмішку !!!