Ортопедична стоматологія

На жаль, з роками зубна тканина схильна руйнуватися в силу, в першу чергу, різних біологічних процесів. Як і весь людський організм, зуби старіють і втрачають своє здоров’я через вікові зміни. У кого-то цей процес відбувається раніше, ніж у інших, а деякі здатні демонструвати натуральну посмішку, будучи на пенсії.

Зуби можуть серйозно змінювати свою структуру і заподіювати масу незручностей в результаті довгого, млявого і  хронічного захворювання у людини або в результаті механічного пошкодження.

І тоді Вам доведеться звернутися до послуг стоматолога-ортопеда.

Ортопедична стоматологія займається відновленням цілісності раніше втраченого зубного ряду або його частини, а також відновленням окремого зуба чи групи зубів.

Ортопед-стоматолог нашої клініки, перш, ніж прийняти остаточне рішення «що робити з зубами?» У Вашому конкретному випадку, поцікавиться загальним станом Вашого здоров’я, щоб виявити причини захворювання і спрямованість подальшого курсу лікування.

Головне завдання лікаря – збереження цілісності зуба щоб уникнути його видалення. Адже зуб відновлюється, в першу чергу, таким чином, щоб залишити його функції в первозданному вигляді, щоб він міг витримувати покладене навантаження на щелепно-лицьову систему, – і при цьому виглядав «по-голлівудськи».

Найбільш затребуваними і перевіреними методами (незважаючи на їх величезну кількість в сучасній медицині), використовуваними на практиці сучасними ортопедами, є протезування або його аналог – імплантація. Якщо більшість тканини зуба зруйнована, то найефективнішим і правильним способом лікування буде саме цей спосіб.

Види протезів

 

– тимчасові зубні конструкції (виготовлені з міцних і естетичних матеріалів, що максимально підходять під колір натуральних зубів);

– постійні моделі (знімні і незнімні);

– мікропротези (дуже ефективні в разі відновлення всього лише одного зуба);

– макропротези (це так звані «мости», що використовуються для відновлення декількох зубів одночасно).

 

Професійні стоматологи-ортопеди працюють в тісному взаємозв’язку зі своїми безпосередніми колегами – стоматологами-терапевтами. Адже досвідчений стоматолог-терапевт завжди приймає своєчасні і правильні рішення, спрямовані на діагностику будь якої деформації зубів, а також на профілактику різних захворювань, пов’язаних з ротовою порожниною.

 

Сучасні методики і технологічні інновації в стоматології дозволяють застосовувати всілякі методи лікування, які підійдуть саме Вам, у Вашому конкретному винятковому випадку, з огляду на всі Ваші індивідуальні особливості і побажання.

Не зайвим буде знати, що одним з напрямків ортопедичної стоматології є така ланка, як ортодонтія, яка займається вирівнюванням щелепно-зубного ряду (в тому числі, у маленьких дітей), а також реставрація різних деформацій.

Забудьте про страшилки з «дідусевими щелепами». Двадцять перше століття і ортопедична стоматологія з її найсучаснішими методиками, якими ми володіємо, – ось Ваш вибір!

 

Наша клініка допоможе Вам забути про проблему з зубами, і Ви завжди будете випромінювати променисту посмішку !!!