Навчальний центр для дітей

Для всіх батьків, які хвилюються за здоров’я і самопочуття своїх дітей, клініка Crystal Dent організувала спеціальну пропозицію. Для повного розуміння, що таке дитяча гігієна зубів, ми пропонуємо батькам з дітьми відвідати спеціальний урок.

Захід відбувається кожної останньої суботи місяця з 14:00 до 15:00 в нашій стоматологічній клініці. Мета уроку – донести всім відвідувачам інформацію про важливість турботи про зуби з дитинства, адже саме з раннього віку потрібно прищеплювати такі корисні звички, як чищення зубів.

Навчатися правильної гігієни зубів потрібно з дитинства

У клініці завжди раді бачити маленьких пацієнтів. Наші фахівці навчать правильно доглядати за зубами, щоб вони завжди були здоровими, а візити до стоматолога потрібні були тільки для профілактичного огляду.

Ми взяли на себе цю важливу місію – забезпечити належне виховання підростаючого покоління в питанні стоматологічної культури. Фахівці клініки нададуть повну інформацію про гігієну ротової порожнини, навчать правильно чистити зубки. Роль батьків тут також важлива, адже на їхні плечі лягає контроль виконання гігієнічних процедур дітьми, кількості споживаних ними солодощів і т.д.

 

 

Які питання будуть розглядатися на занятті?

     1. Правильний догляд за зубами.
     2. Як привчити дитину до гігієни та чищення зубів.
     3. Як правильно вибирати зубну щітку і пасту, саме для ваших зубів.
     4. Навчання як правильно тримати і чистити зуби з прикладами на моделях.
     5. Все про молочні зубах і правильному переході на постійні.
     6. Що робити якщо болить зуб?
     7. Цікаві демонстраційні відео з гігієни + гри.
     8. Загальні сімейні уроки гігієни.
     9. Що робити мамам, якщо у крихти ріжуться зубки.
     10. Профілактика карієсу.


Навчання для дітей проходить у вигляді гри. Хлопці дуже люблять дізнаватися щось нове, особливо піднесене в такій формі. Приєднуйтесь! Фахівці Crystal Dent чекають вас з дітками, щоб допомогти проявити в них прагнення завжди бути здоровими.