Стоматология C.D. Clinic

м. Київ
вул. Гарматна 38 А
Щоденно
з 9:00 до 19:00

Протезування на скляній опорі ZX-27.

Вас не приваблює ідея носити знімний протез, адже він не відрізняється особливим комфортом, а установка імплантів – процедура дуже дорога або зовсім вам протипоказана? У нас є для вас рішення! Використання опори zx 27 для установки незнімного мостовидного протеза можливо навіть в тих ситуаціях, якщо немає своїх зубів, внаслідок чого раніше було неможливо відновити зубний ряд. Для установки опори zx 27 і подальшого успішного протезування пацієнту необхідно пройти обстеження, в результаті якого буде підтверджено або спростовано наявність протипоказань.

ПЕРЕВАГИ ПРОТЕЗУВАННЯ З ВИКОРИСТАННЯМ СКЛЯНИХ ОПОР

Головна перевага протезування з використанням опори zx 27 glass abutment system – це можливість встановити незнімний протез, якщо пацієнт не має опорних зубів. Завдяки цьому способу вдається уникнути імплантації, яка не кожному по кишені, і встановити незнімний протез замість небажаного знімного.

Zx-27 – надійна і безпечна опора, з якої можна не побоюватися ні алергії, ні інших проблем зі здоров’ям. Якість скла в цій системі дозволяє краю ясна максимально добре прилягати до поверхні опори. Неможливо не відзначити цю позитивну особливість матеріалу zx 27 glass, так як інші матеріали, що використовуються в стоматології, навіть добре відомі, не здатні досягти таких високих показників прилягання з ясенним краєм. В результаті довгих клінічних досліджень було виявлено, що скляна опора zx-27, постійно контактуючи зі слизової, чи не порушує її цілісність, а також зберігає структуру кісткової тканини, вміст у ній кальцію, мінімізує ризик появи зубного каменю. Після установки конструкції, кісткова тканина зміцнюється і ущільнюється за рахунок позитивних властивостей системи zx 27.

 

zx 27 glass abutment system

Показання та протипоказання

Показання до використання даної опори в протезуванні:

  • наявність дефектів (одно- або двосторонніх);
  • дефект в зубному ряду занадто великий, чому потрібно встановлювати опору додатково.
  • в яких ситуаціях застосовуються опори і показання до їх установці:
  • двосторонній і односторонній дефекти (I і II класи по Кеннеді);
  • коли відсутня велика кількість своїх зубів і потрібно створити додаткові опори.

 

zx 27 glass abutment system1


Для установки zx27 є і протипоказання:

  • опорні зуби занадто рухливі;
  • надмірне перекриття різців (неправильний прикус);
  • альвеолярний гребінь не має необхідну ширину;
  • на альвеолярному відростку слизова занадто податлива;
  • якщо відсутня зуб-антагоніст, який визначає прикус.

 

Сучасні опори зі скла успішно застосовуються в стоматології майже 20 років, завдяки чому вдалося довести безпеку і комфорт їх використання для установки протезів. Цей прогресивний метод – ідеальна альтернатива знімних протезів.

Вибір клініки і стоматолога

Якщо ви не маєте ніяких протипоказань для установки постійного протеза з опорою glass abutment system, повний успіх гарантований при виборі оптимальної стоматології та лікаря-професіонала. Не варто вибирати їх навмання, адже в підсумку можуть виникнути несподівані наслідки, або ж, вас можуть очікувати великі матеріальні витрати.
Щоб не ризикувати власним здоров’ям і уникнути зайвих витрат, радимо вам звернутися до нас за допомогою. Щоб зберегти власне здоров’я, досить довіритися сучасній клініці і перевіреного лікаря-стоматолога.

Наші фахівці не тільки нададуть вам можливість отримати професійну консультацію в питаннях протезування, а й вислухають ваші побажання, підберуть найкращий спосіб вирішення проблеми. Довіртеся фахівцям і ви не тільки забудете про свою проблему, але і заощадите гроші. Не упускайте можливості посміхатися частіше!