Стоматология C.D. Clinic

м. Київ
вул. Гарматна 38 А
Щоденно
з 9:00 до 19:00

Як лікувати пародонтит правильно і безболісно

Пародонтит – не найприємніше захворювання, яке може потривожити кожного. Дуже важливо вчасно звернути увагу на симптоми хвороби і відразу звернутися до лікаря.

Захворювання проявляється таким чином:

– турбує біль, коли їжа потрапляє між зубами;

– виникає відчуття дискомфорту при жуванні їжі;

– сверблять ясна;

– відчувається, що зуби розхитуються;

– кровоточать ясна;

– з-під ясен виділяється гній (спостерігається у важких випадках).

 

пародонтит лечение

 

ОСНОВНІ СПОСОБИ, ЩО ДОПОМАГАЮТЬ ВИЛІКУВАТИ ПАРОДОНТИТ

Вилікувати це неприємне захворювання можна декількома способами. Чим раніше ви звернетеся до фахівця, тим легше і швидше пройде лікування.

Видалення нальоту і каменю на зубах

Незалежно від того, яка стадія запалення, захворювання починають лікувати з процедури видалення відкладень на зубах. Зубний камінь може бути видалений за допомогою ультразвукового устаткування або вручну, з використанням необхідних інструментів. В кінці процедури края ясен обробляє антисептичним розчином.

Прийом лікарських препаратів

Така терапія призначається після того, як зубні відкладення були ретельно вилучені. Тільки після прийому ліків здійснюються інші лікувальні маніпуляції. На початковій стадії пародонтиту лікар може призначити місцеві антисептики, а якщо випадок складніший, призначаються гормональні та протимікробні препарати.

Лікування хірургічним способом

Якщо зубояснева кишеня сильно заглибилась, то одним медикаментозним лікуванням тут не обійтися. У таких випадках проводяться дії, при яких пародонтальні кишені очищаються або з розтином ясна, або без. У дуже складних випадках може бути проведена гінгівотомія. Така процедура набагато складніше, але дозволяє вичистити пародонтальні кишені і видалити змінені тканини.

Санація і позбавлення від ортодонтичних проблем

Щоб вилікувати пародонтит, потрібно вчасно встановлювати протези на зуби, уражені карієсом, і вирішувати проблеми з неправильним прикусом.

Виправлення дефектів протезування і пломбування

Така терапія має на увазі процедуру видалення зайвого, що стирчить пломбувального матеріалу з проміжків між зубами. Можливо, навіть доведеться знімати коронки, що були глибоко просунуті до ясен або протези, які неправильно сконструювали. Навіть такі похибки можуть викликати поглиблення зубоясенної кишені.

 

ПРОФІЛАКТИКА ПАРОДОНТИТУ

Щоб мінімізувати ризик появи даного захворювання, можуть допомогти профілактичні заходи.

ГІГІЄНА РОТОВОЇ ПОРОЖНИНИ

Щоб дотримуватися гігієни, досить чистити зуби двічі на день. Як додатковий засіб можуть бути використані ополіскувачі, зубні флоси і т.д. Для того щоб знищити в роті хвороботворні мікроорганізми, купувати варто ті пасти, які мають антибактеріальні та протизапальні властивості.

ВІДВІДУВАННЯ СТОМАТОЛОГА

Регулярне відвідування стоматолога допоможе запобігти пародонтит в гострій і хронічній формі. Для періодичного огляду досить 1 візиту в півроку. При регулярному відвідуванні стоматолога, ви відразу будете повідомлені про зміни з зубами і прикусом, лікуючий лікар відразу запропонує вирішити проблему на початковій стадії.

ПРАВИЛЬНЕ ХАРЧУВАННЯ

Споживання їжі – це важливий елемент в профілактиці подібних захворювань. Їжа повинна бути помірно твердою, а в раціон дуже важливо включити овочі і фрукти, які наповнять організм корисними мікроелементами.

Здоров’я посмішки в ваших руках, а клініка C.D. Clinic завжди рада надати професійну допомогу кожному клієнту. Відвідувати нашу клініку можна для періодичного профілактичного огляду або, якщо ви вже зіткнулися з проблемою пародонтиту, звернутися за допомогою до фахівців в C.D. Clinic. Наші стоматологи зроблять все, щоб допомогти вам позбавитися від захворювання і знову насолоджуватися життям. Приходьте!