Стоматология C.D. Clinic

м. Київ
вул. Гарматна 38 А
Щоденно
з 9:00 до 19:00

Як встановлюють вініри, види вінірів

Вініри – тонкі пластинки з різних матеріалів. Вони являють собою накладки на зуби, які прекрасно імітують поверхню справжнього зуба. В результаті такого мікропротезування клієнт позбавляється від деяких недоліків на своїх зубах і отримує ідеальну посмішку.

ВИДИ ВІНІРІВ

У стоматологічній клініці C.D. Clinic кожен має можливість зробити свою посмішку краще шляхом установки вінірів. Ми працюємо лише з деякими видами цих мікропротезів:

  1. Склокерамічні. У нашій стоматології ці вініри створюються з пресованої кераміки eMax.
  2. Цирконієві. Накладки з цього матеріалу можуть бути використані навіть у складних випадках.

Допомогти вибрати матеріал для виготовлення мікропротезів може стоматолог, виходячи з конкретного випадку і індивідуальних особливостей кожного пацієнта.

ЯК ВСТАНОВЛЮЮТЬ ВІНІРИ

Зверніть увагу! Для установки вінірів недостатньо відвідати стоматолога один раз, процедура вимагає акуратності, ретельності і відвідування клініки кілька разів. Перед тим, як встановити вініри з того чи іншого матеріалу, потрібно в першу чергу узгодити це з лікарем, оцінити стан зубів і т.д.

 

установка виниры в киеве

 

Не варто також забувати, що за допомогою вінірів ховаються дефекти і потрібно розуміти, що вилікувати зуби цими конструкціями неможливо. Якщо є навіть найменші проблеми зі здоров’ям зубів, необхідно провести лікування і тільки потім приступати до установки мікропротезів. Якщо усунути проблеми не в повному обсязі, ознаки будуть приховані під вінірами, що в майбутньому загрожує наслідками. У нашій клініці вам запропонують якісне лікування зубів перед установкою вінірів.

ЕТАПИ УСТАНОВКИ ВІНІРІВ

Від посмішки вашої мрії вас розділяють 6 етапів:

  1. Огляд порожнини рота, виявлення проблем із зубами і, якщо буде потрібно, їх лікування.
  2. Підбір відтінку мікропротезів і їх форми.
  3. Облицювання емалі зубів на таку товщину, яка потрібна для установки вінірів. Поки накладки будуть виготовлятися, пацієнту встановлюють тимчасові конструкції, з якими він ходить до установки постійних виниров.
  4. Зняття зліпка, який стане основою для виготовлення конструкцій.
  5. Виготовлення постійних пластин.
  6. Зняття тимчасового покриття, обробка зубів антисептиком і установка вінірів. Для того щоб вінір зафіксувався надійно, використовується спеціальний сполучний матеріал.

Пройшовши всі ці 6 етапів, клієнт отримує посмішку своєї мрії. Щоб процедура пройшла максимально комфортно і безпечно, а вініри радували як можна довше, звертатися варто до професіоналів. У стоматологічній клініці в Києві «C.D. Clinic» на допомогу завжди готові прийти фахівці. Тільки руки професіонала здатні створити навіть з проблемних зубів справжній витвір мистецтва. З нами ви почнете посміхатися частіше!