Стоматология C.D. Clinic

м. Київ
вул. Гарматна 38 А
Щоденно
з 9:00 до 19:00

Як відбілити зуби за 1 день і чи можливо це

Ведучі з екранів телевізорів дивляться на вас, виблискуючи білосніжними посмішками? Глянцеві журнали рясніють білосніжними моделями? Звичайно, всі розуміють, що не в кожного від природи настільки білосніжна емаль, але виблискувати жовтими зубами – не вихід. Найчастіше людина замислюється про тон своїх зубів перед якимось важливим заходом, будь то побачення, фотосесія чи інша подія. У таких випадках виникає бажання відбілити зуби за 1 день.

СПОСОБИ ЗРОБИТИ ЗУБИ СВІТЛІШИМИ МАКСИМАЛЬНО ШВИДКО

Є кілька способів відбілити зуби за короткий проміжок часу. Якщо мова йде про домашні засоби, то більшість з них можуть не тільки освітлити емаль зубів, але і травмувати її.

 

Домашні методи – швидко і небезпечно

Для відбілювання зубів за 1 день можуть застосовуватися такі способи:

Сода і перекис водню. Такою сумішшю зуби чистяти 2-3 хвилини, рясно прополоскати, після чого бажано протягом 3-4 годин не вживати їжу і напої, що здатні забарвити емаль знову. Цей спосіб дуже небезпечний для емалі, чистка зубів таким чином може обернутися не найприємнішими наслідками.

 

сода уголь

 

Активоване вугілля. Таблетки подрібнюють в порошок і чистять їм зуби. Дана суміш діє як абразив. Незважаючи на те, що цей спосіб трохи більше безпечний, ніж попередній і дозволяє освітлити емаль на 1-2 тони, він має негативні ефекти. По-перше, такий порошок дряпає емаль, а по-друге, відбілюючий ефект триває всього лише тиждень.

Лимон. Цей продукт може допомогти позбутися від жовтизни зубів. Для того щоб трохи освітлити емаль, можна видавити з лимона сік і протерти їм зуби. Через 1,5-2 хвилини потрібно прополоскати рот теплою водою. Такий спосіб хоч і зробить зубки на тон світліше, але може привести до чутливості зубів, та й кислий смак лимона не кожному припаде до душі.

 

 

Ефірні масла. Деякі практикують освітлення зубної емалі за допомогою декількох крапель ефірного масла, розчиненого в 1 ч.л. спирту. Протерши таким розчином зуби, вони стануть трохи світліше. З такою сумішшю потрібно бути дуже обережними, так як це може зробити зуби чутливими або викликати алергічні реакції.

ПРОФЕСІЙНІ СПОСОБИ – БІЛОСНІЖНА ПОСМІШКА І ЗДОРОВІ ЗУБКИ

Є різні способи відбілити зуби професійними засобами. Це і різні зубні пасти, гелі та капи. Не всі вони здатні зробити миттєве відбілювання, найчастіше для досягнення результату потрібно пройти курс, який становить від 7 до 14 днів. Стоматологічна клініка C.D. Clinic пропонує жителям Києва зробити свої зубки біліше за 1 день, до того ж це цілком безпечно. Скориставшись спеціальною пропозицією, ви отримуєте професійну ультразвукову чистку + спеціальну чистку наконечником Air Flow. Замовте чистку зубів і ви вже через годину побачите як вони стануть білішими.

 

чистка зубов

 

В результаті ваші зубки очистять від зубного каменю і нальоту, вони стануть набагато світліше. В якості подарунка вас чекає урок гігієни від професійного лікаря-стоматолога та спеціальна зубна щітка. Не пропустіть шанс відбілити свої зуби у професіоналів. Наші фахівці зроблять вашу усмішку білосніжною, а зубки залишаться здоровими. Ми чекаємо вас в нашій стоматологічній клініці C.D. Clinic в Києві.