Стоматология C.D. Clinic

м. Київ
вул. Гарматна 38 А
Щоденно
з 9:00 до 19:00

Як роблять протези зубів

Протезування зубів – це важлива і потрібна послуга. Можливо настав той час, коли вона вам знадобилася. Протези можуть бути різними: якісь знімні частково, інші ж незнімні зовсім. До того ж, штучні конструкції можуть бути використані при втраті одного зуба, декількох або цілого зубного ряду. Але як же відбувається їх створення? Зараз ми все розповімо.

ЕТАПИ ВИГОТОВЛЕННЯ ПРОТЕЗІВ ЗУБІВ

Таку конструкцію в стоматологічній клініці C.D. Clinic виготовляють фахівці, що мають хороші знання і багатий досвід в цій справі. Процес створення є дещо специфічним, так як протези виготовляються з урахуванням особливостей людини і його порожнини рота. У стоматології не буває стандартних конструкцій, адже кожну модель штучних зубів пацієнтам роблять, враховуючи їх анатомічні і фізіологічні показники.

 

У протезуванні можна виділити кілька основних етапів, на яких фахівець:

  1. Планує.
  2. Знімає зліпки.
  3. Здійснює першу примірку з пацієнтом.
  4. Зміцнює робочі моделі.
  5. Здійснює другу примірку з пацієнтом.
  6. Моделює конструкцію.
  7. Здійснює обробку спеціальними матеріалами, шліфує, полірує.
  8. Здає роботу.
 

подбор цвета зуба

 

 

Не треба поспішати, коли потрібне виготовлення такої конструкції. Спочатку пацієнт повинен зробити візит в нашу клініку. Під час першої консультації доктор оцінить стан порожнини рота пацієнта, оцінить його естетичні параметри і особливості. З огляду на колір зубів і особливості посмішки, пацієнту підбирають форму і відтінок штучних зубів.

Зняття зліпка – це дуже важливий етап у підготовці до створення конструкції. За допомогою спеціальної маси проводиться зняття зліпка. Щоб дізнатися взаєморозташування кожній щелепі, застосовуються спеціальні стоматологічні валики. Після того як базова конструкція готова, її приміряють перший раз, після чого підганяють всі.

Коли примірка виконується вдруге, робиться ще одна підгонка після чого із застосуванням спеціального матеріалу лікар оформляє імплантат. Конструкція полімерізуеться, після чого відбувається шліфування та полірування.

КОЛИ ПОТРІБНО СТВОРЕННЯ ПРОТЕЗА, ЩО РОБИТИ?

Тільки фахівець зможе створити якісний імплантат, з урахуванням всіх фізіологічних і анатомічних особливостей клієнта.

У стоматологічній клініці Крістал Дент в Києві вас зустрінуть фахівці, які зроблять створення і установку зубів якісно. Вартість імплантату буде залежати від того, який матеріал ви виберете. У нас є різні варіанти конструкцій, які підійдуть для пацієнтів з різним рівнем бюджету.

Приходьте в нашу клініку C.D. Clinic в Києві і замовте протезування зубів.