Стоматология C.D. Clinic

м. Київ
вул. Гарматна 38 А
Щоденно
з 9:00 до 19:00

Що таке імплант зуба і як його поставити

Імплантація – це найпрогресивніший метод відновлення зубного ряду. Даний спосіб використовується при повній втраті зубів або в разі їх значного руйнування. Імплантат імплантують в щелепу на місце втраченого зуба, після чого його використовують як фундамент для встановлення протеза. Одним словом, імплант – це штучна заміна зубного кореня. Імплант складається з двох частин: перша вкручується в кістку і виступає в ролі кореня зуба, друга – абатмент, що з’єднує основну частину з протезом. Основна частина і абатмент можуть бути одним цілим, а можуть бути окремими елементами.

ЯК СТАВЛЯТЬ ЗУБНІ ІМПЛАНТАТИ?

Процес установки імплантів безпосередньо залежить від ситуації. У деяких випадках встановити їх можна, не розрізаючи ясна, наприклад, після того, як видалили зуб, в інших ситуаціях процес буде здійснюватися за стандартною схемою.

Зазвичай установка імплантів становить 5 послідовних етапів:

  1. Обстеження. На першому етапі пацієнт здає всі необхідні аналізи, лікар-стоматолог проводить обстеження. Якщо у пацієнта є захворювання, які можуть перешкоджати встановленню імплантів, їх виявляють на даному етапі. На такому етапі важливо звернути увагу не тільки на стан ясен і зубів, але і всього організму. Для цього потрібно провести обстеження за допомогою рентгена, здати аналізи крові на цукор, ВІЛ і гепатит.
  2. Підготовка до процедури. Якщо нічого не перешкоджає процедурі, можна проводити цей етап. Потрібно підготувати порожнину рота: замінити при необхідності старі коронки, усунути проблеми з яснами, пролікувати хворі зуби. Потім здійснюється комп’ютерна діагностика томографом, виконується панорамний знімок щелепи. Це дозволяє дізнатися, чи є у пацієнта приховані захворювання і визначити, в якому місці найкраще встановити імплант.
  3. Хірургічне втручання. Імплант впроваджується в кістку після того, як прокололи або розрізали ясна. Після установки конструкції кріпиться заглушка і зашивається тканина ясен. Процес приживлення може тривати досить довго, до 6 місяців, але за допомогою сучасних методик можна значно скоротити цей час.

Бувають випадки, коли не вистачає кісткової тканини для проведення операції і необхідно її наростити. Для цього перед установкою імпланта проводять окрему операцію по нарощування, яка триває близько 2-3 годин і допомагає збільшити розміри ясневої кістки. Загоєння відбувається від 3 місяців і більше. Якщо пацієнт відмовляється нарощувати кістку, доктор шукає інші технології або матеріали для заміни загубленого зуба.

 

как ставят имплант

 

  1. Установка абатмента. Перед тим як встановлювати цей елемент, пацієнту вбудовується спеціальний формувач ясен. Через 2 тижні формувач знімається і встановлюється абатмент.
  2. Заключні процедури. На останньому етапі виготовляють штучний зуб: підбирають найбільш підходящий відтінок, виготовляють протез і встановлюють його на абатмент. Процедура займає кілька годин і дозволяє пацієнтові повернутися до звичного способу життя відразу після установки штучного зуба.

 

Приходьте в нашу стоматологічну клініку “C.D. Clinic” і наші фахівці допоможуть вам з вирішенням будь-яких проблем з зубами. Ми знаходимося в Києві і готові допомогти кожному.