Стоматология C.D. Clinic

Твоя уважна стоматологія
м. Київ
вул. Гарматна 38 А
Щоденно
з 9:00 до 19:00

Імплантація зубів

Сучасна стоматологія володіє достатньою кількістю методик попередження втрати зубів і їх відновлення. Серед всіх відновлюючих методик в сучасній стоматології найкращою є імплантація. Здорові та міцні зуби мають не тільки естетичну цінність у вигляді красивої посмішки, але і є запорукою здоров’я всього організму людини. Адже якщо зуби не справляються зі своєю головною жувальною функцією, то страждає не тільки травна система, а й весь організм. Відсутність зубів може привести до зміни контуру обличчя, з’являються неприємні відчуття, відбуваються зміни в процесі жування. Все це, врешті-решт, призводить до поганого самопочуття. Зубні імпланти в Києві Зубні імпланти – це певні штучно створені конструкції, які впроваджуються в кістку щелепи. Імплантант – титановий стрижень – імплантують за спеціальною методикою безпосередньо в саму щелепу, а потім зверху нанизують відповідну конструкцію. Згодом імплант повністю зростається з щелепної кісткою і замінює втрачений зуб, а саме його корінь. Цей вид протезів можна використовувати при втраті різної кількості зубів. Зверху на імпланти можуть вдягатися абсолютно будь-протези: поодинокі коронки, мостоподібні протези, будь-які знімні протези, в тому числі і ті, що замінюють весь зубний ряд. Усередині будь-якого протеза є спеціальне поглиблення, зверху на імпланти – абатмент – невеликий гвинт з розширюється верхом. Саме абатмент «заходить» всередину поглиблення в протезі і надійно і міцно його фіксує. Переваги установки імплантів:
  • ротова порожнина буде здоровою і відмінно виглядати;
  • можливість їсти будь-яку їжу, яка подобається;
  • процедура установки імплантів проста, безболісна і безпечна;
  • відсутність необхідності періодичної заміни;
  • при відновленні всього лише одного зуба сусідні зуби не ушкодяться;
  • не потрібна наявність опорних зубів;
  • в разі втрати всього зубного ряду можуть повністю замінити протез.
Показання до установки імплантів:
  • відсутність одного або декількох зубів;
  • небажання залежати від зубних адгезивов – спеціальних речовин, що забезпечують поверхневе зчеплення;
  • поліпшення зовнішнього вигляду ротової порожнини;
  • поліпшення жувальної функції.
Протипоказання до імплантації:
  • психічні захворювання;
  • захворювання сполучної тканини;
  • хронічна ниркова або печінкова недостатність;
  • хронічний алкоголізм;
  • наркоманія;
  • гострі серцеві захворювання;
  • виражений остеопороз;
  • декомпенсований цукровий діабет.
Термін служби імплантів Термін служби встановлених імплантів залежить від елементарних гігієнічних процедур, яких слід неухильно дотримуватися. Правильний і своєчасний догляд за порожниною рота є гарантією відсутності запальних процесів, які можуть призвести до втрати імплантів. Для профілактики потрібно раз на півроку відвідати стоматологічний кабінет. Імплантація зубів Фото 11

Наша клініка допоможе Вам забути про проблему з зубами, і Ви завжди будете випромінювати променисту посмішку!!!

Імплантація зуба: функціональний та естетичний підхід до протезування

Імплантат — титановий корінь, що має будову аналогічну будові кореня зуба, використовується для заміни втрачених. До методів імплантації зуба вдаються для заміни однієї чи кількох втрачених одиниць, також він ефективній у разі повної адентії, втрати всього верхнього або нижнього ряду. Процедура полягає у встановленні на місці втраченого зуба штучного кореня, на якій пізніше фіксується коронка. Готова конструкція зовні не відрізняється від решти ряду, повністю функціональна, витримує навантаження, пов’язані з пережовуванням їжі. 

В порівнянні з іншими техніками протезування, зокрема знімними протезами, виділяє зручна фіксація: встановлена конструкція зовні й за відчуттями повністю відтворює природний зуб. Зберігається смакова чутливість, правильно розподіляється жувальне навантаження, під час маніпуляцій нема потреби в препаруванні, депульпуванні розташованих поряд одиниць. Конструкція не здійснює тиск на ясна, мінімальний термін служби становить 10-15 років, а за правильного догляду, своєчасних оглядах у стоматолога здатна слугувати все життя. 

Показання для виконання імплантації зуба

Імплантація зуба використовується як альтернатива традиційному протезуванню. Показаннями для використання протоколу є:

  • втрата одного різцю чи моляру, за умови, що навколишні одиниці здорові, в такому разі встановлення штучного кореня та коронки допомагає відновити лінію усмішки, жувальну функцію, на відміну від використання мостів, не виникає потреби в обточенні здорових сусідніх одиниць;

  • відновлення жувальних одиниць, зокрема, останніх в ряду;

  • кілька втрачених одиниць в ряду, розташованих поряд;

  • непереносність знімних протезів;

  • повна адентія.

Метод дає змогу відновити ряд за відсутності різців та молярів, отримавши функціональний, естетичний результат. У разі заміни імплантатами втрачених жувальних одиниць не виникає потреба в зміні раціону, попереджається зміщення ряду. За значних втрат  допомагає відновити не тільки жувальну функцію, але й дикцію, риси обличчя. 

Методи імплантації зуба

Імплантація зуба – загальна назва метода, що полягає у вживлені в кісткові тканини щелепи штучного кореня й закріплення на нього коронки. Конкретна техніка виконання, кількість, тривалість етапів залежить від стану ротової порожнини, кількості часу, яка пройшла з моменту втрати, об'єму кісткової тканини, інших чинників. В стоматології використовують такі техніки:

  • Двоетапна або класична: маніпуляції розділені на два етапи, на першому встановлюють штучний корінь, дають йому час інтегруватися з тканинами (від 3 до 6 місяців), після чого проводять операцію з формування ясен, другий етап – фіксація коронки. Весь процес тривалий, проте має короткий перелік протипоказань і забезпечує стабільний результат.

  • Одноетапна: імплантат і формувач ясен встановлюють під час одного втручання, також може одразу проводитися протезування з використанням навантаженої або ненавантаженої коронки. Проводять у випадку збереження значних обсягів кісткової тканини, за необхідності швидко відновити естетику, зокрема, лінії посмішки.

  • Одномоментна: встановлення штучної конструкції проводиться відразу після видалення пошкодженого елемента, зменшується ризик ускладнень, пришвидшується процес загоєння.

Для відновлення передніх одиниць, які несуть незначне навантаження під час вживання їжі, використовують транслінгвальний метод, який не вимагає розрізу ясен, за необхідності встановити конструкцію в глибокі шари кістки застосовують базальний підхід.

Види ортопедичних конструкцій для імплантації зуба 

На імплантацію зубів в Києві ціни залежать від обраного способу, матеріалу, типу, конструкції імплантату. Функціонально стоматологічні вироби поділяються на внутрішньо й позакісні. Перші поширені, мають просту технології встановлення, проте вимагають наявності достатнього обсягу кісткової тканини. Позакісні використовують у разі атрофії тканини, за наявності живих коренів. 

Імплантація зубів: етапи протезування

Імплантація – складний процес, що складається з кількох етапів. Починається робота над відновленням ряду з консультації лікаря-стоматолога. Медичний фахівець проводить огляд, збирає анамнез, використовуються лабораторні методи дослідження, рентгенографія, яка дає інформацію про кількість кісткової тканини. В рамках підготовчого етапу проводиться санація: лікування захворювань ротової порожнини, видалення пошкоджених одиниць, у випадку, якщо консервативне лікування неефективне, проведення професійного чищення, видалення нальоту, каменю. Оперативне втручання відбувається в один або два етапи. Хірургічним шляхом встановлюють імплантат і формувач ясен. У разі одноетапного методу маніпуляції роблять під час одного оперативного втручання, за класичного — ділять на два етапи. На наступному етапі встановлюється абатмент, який зв’язує штучний корінь і коронку. Фіксація коронки або протеза — фінальний етап, який завершує відновлення втраченого зуба. Тривалість процедури залежить від обраного методу та індивідуальних особливостей пацієнта, зокрема, швидкості загоєння та остеоінтеграції.

Імплантація зубів в Київській клініці C.D.Clinic

Імплантація зубів в місті Київ проводиться в стоматологічній клініці C.D.Clinic. Медичний заклад пропонує пацієнтам сучасні підходи до відновлення естетики та функціональності ряду, ефективні техніки та використання безпечних матеріалів. В стоматології працюють досвідчені хірурги та ортопеди, для кожного пацієнта створюють індивідуальну програму лікування, яка враховує наявні проблеми, стан здоров'я, необхідність отримання стійкого результату, швидкого усунення естетичних дефектів. Дізнатися про методики роботи, досвід та практичні кейси лікарів, ціну імплантації можна на сайті клініки.