Стоматология C.D. Clinic

м. Київ
вул. Гарматна 38 А
Щоденно
з 9:00 до 19:00

Пломбування зубів

Переваги стоматологічної клініки C.D. Clinic в лікуванні і пломбуванні зубів в Києві:

 1. В роботі використовується бінокулярна оптика, яка дозволяє прекрасно візуалізувати необхідну ділянку. Завдяки цьому ми можемо гарантувати якість результату.
 2. Перед стартом лікування використовуємо компьютерну томографію.  Використання даної техніки в тандемі з бінокулярною оптикою дозволяє позбавити клієнта від найскладніших проблем із зубами. При обстеженні щелепно-лицьової зони даними апаратом, вдається отримати не тільки стандартний стоматологічний знімок (ортопантомограмму), але і тривимірне зображення на комп’ютері (комп’ютерну томограму). Завдяки радіовізіографу вдається мінімізувати променеве вплив на пацієнта, адже знімки створюються не на плівці, а в цифровому форматі.
 3. Процес лікування зубів і їх пломбування в нашій стоматологічній клініці проходить максимально комфортно для клієнта. Ми гарантуємо безболісне лікування. Для зменшення болю використовується багатоетапна анестезія. Це набагато комфортніше, ніж стандартний укол, тому лікування зубів перестане асоціюватися з хворобливою анестезією.
 4. Виконувати всі роботи з зубними тканинами будуть тільки фахівці. Стоматологи в нашій клініці мають високу кваліфікацію, кожен з них в ідеалі освоїв художню реставрацію зубів на спеціальних курсах.
 5. Ціна на виконувану роботу відома кожному клієнту ще до того, як він сяде в крісло.
 6. На сайті клініки в розділі “Галерея” можна побачити фото наших стоматологічних кабінетів і обладнання. І переконатися в тому, що все обладнання нове, а кабінети світлі й чисті. Ви можете бути впевнені в якості роботи наших фахівців.
 7. У розділі “Відгуки” кожен може ознайомитися з відгуками клієнтів про роботу лікарів нашої клініки.
   

Якщо з’явилися больові відчуття, не варто відкладати відвідування стоматолога на потім. Якщо не звернутися за допомогою вчасно, захворювання може почати прогресувати, є ризик запалення пульпи.

Коли ви відвідуєте стоматологію C.D. Clinic з такою проблемою, то при запаленні зубного нерва вам можуть запропонувати лікування каналів і накладення пломби на пошкоджену ділянку зуба.

 

Коли у пацієнта підозра на пульпіт, йому спочатку пропонують пройти обстеження рентгеном. Також на підготовчому етапі можуть заміряти реакцію нерва на вплив електричними імпульсами при електроодонтодіагностиці. Дана процедура допомагає поставити правильний діагноз, вирішити, чи потрібно пломбувати канали.

Пломбування зубів

Для боротьби з карієсом доктор очищає уражені ділянки зуба, потім заповнює утворені порожнини полімеризуючими матеріалами. Перед тим як запломбувати зуб, фахівець може встановити контурні матриці, якщо в цьому є необхідність. Установка таких матриць потрібна для того, щоб правильно відновити бічні стінки зуба. Ні в якому разі одна пломба не може бути встановлена відразу на два зуба, адже вони все трохи рухливі від народження. Зуби із загальною пломбою обов’язково будуть трохи рухливі і в результаті матеріал відійде.

Що також може бути активно використано під час роботи:

 1. ретракційні нитки. Дані пристосування допомагають зупинити кровотечу з ясен, це особливо необхідно, якщо роботу потрібно провести біля ясен. Дані нитки допомагають яснам звужуватися, дозволяючи лікарю якісно виконати роботу.
 2. Міжзубні клини. Ці допоміжні елементи дозволяють правильно встановити пломбу, щоб в подальшому туди не потрапляла їжа або в проміжках між зубами не застрявали нитка для гігієнічних процедур.
 3. Спеціальна система діагностики прикусу. Система T-scan є комп’ютерна, вона оптимально впливає на відреставровану ділянку зуба, допомагає відрегулювати прикус і мінімізувати можливість появи відколів.

Порожнини в зубах заповнюються матеріалами, підібраними індивідуально під кожного клієнта. Пломбувальні матеріали можуть бути склоіномірними, фотополімерними і ормокерними, причому вони не тільки допомагають відновити форму зуба, але і виконати роботу так, щоб штучну поверхню важко було відрізнити від натурального зуба.

Лікар накладає пломбу за один візит і відразу після процедури можливий прийом їжі. Завдяки сучасним технологіям і матеріалам, пломба підбирається під відтінок зубів клієнта. В результаті відреставрований зуб буде складно відрізнити від натуральних тканин інших зубів.

Після того як робота з установкою пломби закінчена, доктор здійснює перевірку по прикусу, потім впливає на відреставровану частину спеціальними пристосуваннями і засобами для полірування зубів. Тільки після цього відбувається остаточне засвічування пломби за допомогою фотополімерної діодної лампи. Завдяки тому, що пломба застигає моментально, їсти можна відразу після проведення процедури.

Приходьте в клініку C.D. Clinic в Києві для лікування і пломбування зубів. Ви гарантовано отримаєте професійні послуги за гарною ціною. Якість лікування зубів вже оцінили наші клієнти. Оцініть і Ви – отримаєте професійну допомогу в стоматологічному лікуванні.